Výhra v Horních Měcholupech posunula náš tým na první příčku

SK Horní Měcholupy - SK Sokol Brozany 0:5 (0:1)
10. kolo | DIVIZE sk. B | -lap-; -sk-

Desáté kolo přineslo změnu. Na první příčku divizní skupiny B poskočil náš tým, který využil zaváhání Litoměřic v Souši, ale hlavně sám s přehledem zvládl zápas na hřišti Horních Měcholup. Výsledkem bylo jednoznačné vítězství 5:0.

Už v prvním poločase jsme byli lepší, jen jsme se dlouho nemohli trefit.
Ján Kudlička, manažer

Dlouho to na domácí debakl nevypadalo. Prosadili jsme se až těsně před koncem poločasu, kdy se po rohovém kopu trefil Potočný. Stejný hráč pak v 70. minutě zvyšoval na 0:2, když z penalty potrestal nedovolený zákrok na Cibulku. Čtvrthodinky před koncem zakončoval vydařenou akci hlavou Benda a chvíli po něm se do listiny střelců zapsal i Franc. Poslední branku pak po přihrávce Kühna dával do prázdné Gnahoui.

„Už v prvním poločase jsme byli lepší, jen jsme se dlouho nemohli trefit. Naštěstí se to povedlo ještě před půlí. Ve druhém poločase už to bylo jasné. Domácí se sice prvních deset minut ještě snažili, ale postupem času jsme ovládli hru. Dávali jsme pěkné góly a nakonec zaslouženě vyhráli," zhodnotil duel manažer týmu Ján Kudlička.

Náš tým jede na vítězné vlně, neprohrál už od 31. srpna.  „Teď se zkrátka daří, kluci se fotbalem baví, hecují se mezi sebou, je dobrá parta. Věřme, že to vydrží co nejdéle," dodal Kudlička.

Hodnocení článku: 
Average: 5 (1 vote)
Branky: 
44. a 70. (pen.) Potočný, 74. Benda, 83. Franc, 89. Gnahoui
ŽK: 
0:1
Rozhodčí: 
Dujsík
Diváci: 
100
Sestava: 

Vacho – Bittengel, Tupý, Uka, Vacek – Franc (85. Hanzl), Cibulka, Šollar (75. Klimpl), Marič (84. Kühn) – Potočný (80. Gnahoui), Benda (80. Kopecký)

PODOBNÉ ČLÁNKY

11. 5. 2015 | A - tým
Pět kol před koncem divizní soutěže B náš celek poprvé na...

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Šňůra na krk
Cena:
60 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER