Královu Dvoru jsme na domácí půdě podlehli a zůstáváme poslední

SK Sokol Brozany - FK Králův Dvůr 2:3 (1:3)
11. kolo | ČFL | -lap-, -sk-

Ani další třetiligový zápas naše mužstvo nezvládlo. Na domácím trávníku podlehlo Královu Dvoru těsně 2:3 a zůstává tak na poslední příčce tabulky.

Do první vážnější šance se dostal Stibor, hlavičkoval však těsně nad branku. Na druhé straně ho napodobil Pilík. Varování nevzal náš tým vážně. V 18. minutě ještě zastoupil Starczewského po pokusu Šilhavého Pelikán, ale v 19. minutě už se skóre měnilo. Ideální centr do vápna zužitkoval ve vedoucí branku Šindelář – 0:1.

V závěru poločasu padly ještě tři branky. Nejprve zvýšil vedení fotbalistů Králova Dvora po rychlé akci Brandner, ale Šollar vykřesal přesnou hlavičkou naději – 1:2. Tu uhasil hned ve 43. minutě Procházka, který si seběhl do středu na dlouhý pas a v zakončení nedal Starczewskému šanci – 1:3.

Ve druhé části se hosté soustředili spíše na udržení náskoku, ale čtvrthodinky před koncem inkasovali. Na centr z pravé strany si do vápna naběhl Verbíř a bombou pod břevno nedal Krčkovi příležitost na úspěšný zákrok – 2:3.

V devadesáté minutě zahrávalo naše mužstvo rohový kop na který přišel vypomoci i brankář Starczewski. Z obrovského závaru ve vápně hostí však vyrovnávací branku nevydolovalo...