FK Králův Dvůr - SK Sokol Brozany 5:1 (3:1)
30. kolo | ČFL | -lap-; -sk-

Měl jsem pocit, jako bychom si přijeli zahrát jen přátelák
Ján Kudlička, manažer

Náš „A“ tým o víkendu svůj chudý bodový zisk nerozšířili. Na hřišti FK Králův Dvůr podlehl vysoko 5:1 a nadále uzavírá tabulku ČFL.

Čtyři branky z pěti jsme inkasovali po standardních situacích. Gólu se náš celek dočkal pouze jednou, a to ve 28. Minutě, kdy dorážel hlavou Šollar.

„Nebylo to dobré. Měl jsem pocit, jako bychom si přijeli zahrát jen přátelák. Brzy jsme prohrávali, pak jsme dostali i druhý gól. Podařilo se nám snížit a v tu chvíli to přece jen vypadalo nadějněji.

Jenže jsme do šatny inkasovali potřetí a bylo hotovo. Druhý poločas už se jen dohrával. Samozřejmě se už těšíme na konec sezóny, z různých příčin je nás málo. Třeba do branky musel Lipš, který byl dlouho zraněný, v podstatě čtyři měsíce nechytal, ale na něho prohru svalovat nemůžeme. Naopak ještě něco čapnul. Budeme muset tým přebudovat," dodal manažer týmu Ján Kudlička.