Na Vltavín jsme nestačili

LoKo Vltavín - SK Sokol Brozany 2:0 (1:0)
12. kolo | ČFL | Převzato z www.litomericko24.cz, autor: Václav Beneš

Nelehký zápas čekal naše mužstvo na hřišti lídra ČFL. Domácí se ujali vedení hned v úvodu utkání a po přestávce přidali pojistku.

Ve druhé minutě se Starczewski pouze ohlédl za prvním pokusem domácích, který naštěstí mířil mimo. V páté minutě otevřel Podzimek skóre tohoto zápasu. Hned první pokus mířící mezi tyče skončil v síti. V sedmé minutě zastavuje rozvíjející se akci našeho celku praporek pomezního rozhodčího. V 11. minutě končí nebezpečný útok domácího týmu u gólmana Starczewského, který následně míč vykopává. Ve 14. minutě míří další domácí střela mimo tři tyče. V 17. minutě rozehrál domácí tým první rohový kop, ale naši obránci míč odehráli do bezpečí. Ve 21. minutě jsme zahrozili i my, ale ani jeden ze dvou pokusů se nevešel mezi tři tyče. Hra je vyrovnaná, ale domácí celek vede brankou vstřelenou hned v úvodu. Ve 28. minutě zastavuje Cibulka rodící se akci Vltavínu faulem, který oceňuje sudí Košan žlutou kartou. Domácí jsou opět aktivnější. Naše akce končí na spolehlivě pracující defenzívní formaci domácích. Ve 34. minutě je žlutou kartou oceněn i nedovolený zákrok Olejníka. Přímý kop přinesl střelu, která minula branku. 

Ve 47. minutě končí domácí útok odmávaným ofsajdem. V 50. minutě nahrazuje Stibora Bamba. V 52. minutě se Starczewski vytáhl proti střele z přímého kopu, kterou vyškrábl na další rohový kop. V 57. minutě se domácí prezentovali rychlou akcí, na jejímž konci byl Macháček, který nezaváhal a přidal druhou přesnou trefu, která přinesla uklidnění do domácích řad. Domácí nikam nespěchají a v poklidu si hlídají svůj náskok. V 71. minutě končí zápas pro Pikla a začíná pro Grunerta. V 73. minutě se po dlouhé době dostával do slibné šance náš tým, ale ani tentokrát jsme nezamířili mezi tyče. V 74. minutě odchází Nehoda a přichází Müller. Utkání jako by se pouze dohrávalo, téměř veškerá aktivita probíhá kolem půlící čáry. V 83. minutě neudržel nervy na uzdě Müller a nakopl svého soupeře, aniž by mohl odehrát míč. Sudí košan bez váhání posílá našeho hráče předčasně pod sprchu. Závěrečné minuty patří střídáním na obou stranách. Hlavní rozhodčí nastavil minutu, ale ani ta už na výsledku nic nezměnila. Náš celek se vrací bez bodového zisku a tak i po tomto kole zůstává na posledním, dvacátém, místě tabulky.

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
5. Podzimek, 57. Macháček
ŽK: 
1:2
ČK: 
Müller (Brozany)
Rozhodčí: 
Košan – Kubec, Paták
Diváci: 
286
Sestava: 

Starczewski – Pelikán, Bittengel, Olejník, Uka – Pikl (71. Grunert), Verbíř, Stibor (50. Bamba), Cibulka, Šollar (90. Vlasák) – Nehoda (74. Müller)

PODOBNÉ ČLÁNKY

12. 6. 2019 | A - tým
Selhali jsme v individualitách...Tomáš Bubeníček, SK Sokol...
1. 6. 2016 | A - tým
První poločas byl vyrovnaný. Ve druhém začali mít navrch...

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Šála
Cena:
250 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER