Slabý výkon proti Převýšovu naši pozici nevylepšil

SK Sokol Brozany - SK Převýšov 0:2 (0:2)
16. kolo | ČFL | Otakar Gabriel, -sk-

Na hřišti si každý dělal co chce...
Petr Čermák, trenér

V derniérovém podzimním kole České fotbalové ligy podali naší hráči slaboučký výkon a jen díky brankáři Starczewskému neinkasovali od Převýšova více než dvě branky. "K utkání není co dodávat, my jsme pouze završili naši podzimní bilanci tím nejhorším způsobem," tvrdil po utkání hodně zklamaný kouč Petr Čermák.

Po vyrovnané první čtvrthodince utekl dvojici Nehoda - Bittengel Petrus, našel před brankou zcela volného Labíka, po jehož střetu s brankářem se kopala penalta. Míč si postavil Urbanec, Starczewski sice směr jeho střely vystihl, ale jeho cestě do sítě nezabránil. Ruce nad hlavu zvedali hostující hráči i ve 33. minutě, kdy opět po úniku po pravé straně střílel osamocený Sedláček, ovšem Starczewski ukázal skvělý reflex a stejně to bylo i o pět minut později, kdy vyboxoval pokus Petruse na rohový kop. Hodně vzruchu přinesl závěr první půle. Nejprve se snažil Pikl, který tentokrát nastoupil v útočné dvojici, najít Bambu, ale u míče byl dříve hostující brankář Stejskal. Poté musel po tvrdém souboji střídat Šollar. Ve 43. minutě trefil Urbanec tyč. Ale těsně před odchodem do šaten se hosté prosadili podruhé. Po rychlé kombinační akci, které naše defenziva pouze se zájmem přihlížela, střílel do prázdné branky Labík.

Druhý poločas už příliš fotbalové krásy nenabídl, hosté hlídali vedení a náš celek se o zvrat ani nesnažil. Naše hra postrádala pohyb, snahu porvat o se míč a když už se nám podařilo Stejskala překonat, když hlavičkoval snad nejmenší hráč na hřišti Bamba, signalizoval pomezní rozhodčí ofsajd. A Převýšov třetí branku nevstřelil, protože dělovku Sedláčka Starczewski vyrazil na rohový kop. Smůlu jsme měli i v poslední minutě, kdy se nedohodla dvojice Olejník - Bittengel, hráči se srazili hlavami a oba byli hodně otřeseni.

Naše mužstvo tak po polovině sezony skončilo na posledním místě.  V devatenácti zápasech jsme nastříleli pouhých šestnáct branek.

"Tentokrát si na hřišti každý dělal co chce, hráči si myslí, že přijde nový trenér a tudíž si můžou dělat co chtějí. Ti kluci si to prostě musí srovnat v palicích, ale k takovému výkonu, který podali, není co dodat, byla to bída a běs" nebral si po utkání servítky kouč Petr Čermák a dodal: "Museli jsme i nuceně střídat, když zraněného Šollara střídal Cibulka, který si v rozehrané soutěži odjel na dovolenou a posledním hřebíčkem do rakve byl střet dvou našich obránců, kteří se srazili hlavami a bude to zřejmě na šití. Kluci se na to prostě vykašlali a každý tak musel vidět, že to byl jednoznačně nejhorší podzimní výkon. Trénujeme ještě do konce listopadu a potom uvidíme co dál. Dnes majitel klubu na utkání nebyl a až se vrátí, tak budeme vše řešit."

Hodnocení článku: 
Average: 5 (3 votes)
Branky: 
16. Urbanec z penalty, 45. Labík
ŽK: 
1:0
Rozhodčí: 
Čechlovský
Diváci: 
120
Sestava: 

Starczewski - Stibor (55. Krebs), Uka, Olejník, Bittengel - Verbíř (70. Fígr), Grunert, Šollar (41. Cibulka), Nehoda - Bamba, Pikl (60. Müller)

PODOBNÉ ČLÁNKY

2. 4. 2019 | A - tým
Velké zklamání dovršila penaltová loterie ve které jsme...
3. 9. 2018 | A - tým
Doufáme, že jsme si tímto zápasem vybrali to špatné......
10. 5. 2018 | A - tým
Převýšov se ujal vedení díky dvěma trefám Nováka, a když...
11. 10. 2017 | A - tým
Převýšov má hodně kvalitní kádr, ale náš tým bojuje do...

Stránky

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

CD s oficiální hymnou
Cena:
50 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER