Ve středeční předehrávce jsme inkasovali čtyři branky v Jirnech

SK Viktrorie Jirny - SK Sokol Brozany 4:1 (1:0)
Předehrávané 19. kolo | ČFL | Litoměřický Deník; -sk-

Dnes jsme neměli šanci uhrát solidnější výsledek
Petr Čermák, ternér

V předehrávce 19. kola ČFL potvrdil celek SK Viktorie Jirny roli favorita. Neuběhly ani dvě minuty aby brankář Filip Starczewski prokázal obdivuhodný reflex. Z hranice malého vápna totiž zlikvidoval tři brankové příležitosti, kterými mohli poslat domácí do vedení Melechovský, Pávek či exslávista Dubský. „Byly to skutečně zákroky, které zasluhují uznání,“ pochválil Filipa někdejší reprezentant Günter Bittengel.Do vedení se domácí dostali po necelé čtvrthodině hry, když Uka zahrál nešťastně rukou. Nařízený pokutový kop proměnil Melechovský – s jistou dávkou štěstí, protože Starczewski si na míč sáhl. Několik dalších dobrých šancí jirnští hráči pozahazovali. Zákrokem zápasu se blýskl Starczewski po 30 minutách hry, kdy z brankové čáry doslova vyškrábl díky své hbitosti Pávkovu hlavičku!

Po přestávce zvýšili domácí na 2:0. Dvořák v koncovce nezazmatkoval a lehkým lobem nedal Starczewskému šanci úspěšně zasáhnout. Do té doby se předvedl rovněž v dobrém defenzivním světle zkušený Olejník, když skluzem vzal Jirnským z kopaček velké šance ke skórování. Autor druhého gólu se trefil ještě jednou o deset minut později - zamířil přesně z první přes celou branku k pravé tyči. Náš celek se čestného zásahu dočkal v závěru střetnutí. Ve velkém vápně se nejlépe zorientoval Uka a hlavičkoval přesně k levé tyči. Brankový účet zápasu uzavřel nedlouho před závěrečným hvizdem Dubský.

„Jsem rád, že jsem týmu alespoň trochu pomohl,“ řekl po utkání jeden z nejlepších hráčů, gólman Filip Starczewski.

„Nemohu hráčům upřít bojovnost, ale dnes, při nejlepší vůli, jsme neměli šanci uhrát solidnější výsledek,“ přiznal trenér Petr Čermák.

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
61., 70. Dvořák 2, 14. Melechovský z pk, 89. Dubský – 77. Uka
ŽK: 
0:2
Rozhodčí: 
Ulrich
Diváci: 
110
Sestava: 

Starczewski – Pelikán (46. Tupý), Uka, Olejník, Stibor (62. Grunert) – Verbíř, Cibulka, Šollar (79. Vlasák), Bittengel – Pikl (70. Benda), Nehoda (76. Bamba)

PODOBNÉ ČLÁNKY

11. 9. 2018 | A - tým
Je trestuhodné, jak bráníme standardky...Matěj Marič, SK...
30. 3. 2018 | A - tým
Soupeř byl rychlejší, důraznější, lepší na míči. Ján...
30. 8. 2017 | A - tým
Utkání třetího kola Fortuna ČFL mělo favorita ve...
5. 6. 2016 | A - tým
Zázrak se nekonal. Naše mužstvo nestačilo v předehrávce 38...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Šála
Cena:
250 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER