Z Převýšova jsme si odvezli čtyři branky

SK Převýšov - SK Sokol Brozany 4:0 (1:0)
35. kolo | ČFL | -lap-, -sk-

O osudu utkání se rozhodlo během jedné minuty
Ján Kudlička, manažer

V prvním jarním duelu ČFL inkasoval náš celek v Převýšově čtyři branky a svůj dosud chudý bodový zisk (6 bodů) nerozšířil. Podlehli jsme 0:4 a zůstáváme na 19. příčce (Union 2013 se ze soutěže odhlásil).

Domácí byli podle očekávání v úvodu aktivnější a v desáté minutě se také dostali do vedení, když byl po závaru před naší brankou úspěšný T. Labík. V 67. minutě posunul míč Bastin na Doležala, který přízemní střelou překonal Hlaváče podruhé.

Ještě jsme se ani nestačili vzpamatovat z druhého direktu a inkasovali jsme potřetí, když domácí Bastin levačkou propálil gólmana Hlaváče a zvýšil tak na 3:0. V závěru se pak k odraženému balonu po rohu dostal znovu T. Labík a ranou k tyči překonal Hlaváče počtvrté.

„Brzy jsme inkasovali, ale pak to bylo celkem vyrovnané utkání. Měli jsme i nějaké nadějné příležitosti, Šollara i Kučeru však vychytal Stejskal. Ve druhém poločase jsme možná měli i územní převahu, ovšem o osudu utkání se rozhodlo v podstatě snad během jedné minuty.

Udělali jsme hrubé individuální chyby, které domácí s chutí potrestali. Ten čtvrtý gól v závěru už nic neřešil. S výsledkem 4:0 nemůžeme být samozřejmě spokojeni, na druhou stranu ta hra zase tak špatná nebyla. Na to se ale nikdo ohlížet nebude, body zkrátka nemáme," dodal manažer týmu Ján Kudlička.

Také v dalším kole musí náš celek za svým soupeřem, na jihu Čech nás čeká osmý Písek, který o víkendu doma porazil Benešov 3:0.

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
11. a 86. T. Labík, 66. Doležal, 67. Bastin
ŽK: 
1:2
Rozhodčí: 
Mudra - Pastyřík, Langmajer
Diváci: 
130
Sestava: 

Hlaváč - Pelikán, Uka, Pikl, Malina - Zadina - Kučera (76. Müller), Cibulka, Šollar, Golovko (66. Benda) - Franc (89. Nehoda)

PODOBNÉ ČLÁNKY

2. 4. 2019 | A - tým
Velké zklamání dovršila penaltová loterie ve které jsme...
3. 9. 2018 | A - tým
Doufáme, že jsme si tímto zápasem vybrali to špatné......
10. 5. 2018 | A - tým
Převýšov se ujal vedení díky dvěma trefám Nováka, a když...
11. 10. 2017 | A - tým
Převýšov má hodně kvalitní kádr, ale náš tým bojuje do...

Stránky

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Minidres
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER