Hostouni jsme nedali šanci

Sokol Hostouň - SK Sokol Brozany 1:4 (0:2)
22. kolo | Fotruna DIVIZE | Autor: Deník.cz, www.vasekladno.cz, -sk-

Tentokrát se nám zápas vydařil. Měli jsme to celou dobu pod kontrolou.
Ján Kudlička, trenér

Jako první mužstvo, které Hostouň skutečně přehrálo se vším všudy, hodnotil asistent domácího trenéra Miroslav Supáček náš celek. Ten vládl zápasu od začátku a vyhrál zaslouženě 4:1.

Tým vedl v duelu proti Hostouni za distancovaného Jiřího Němce po delší době Ján Kudlička, který mohl být spokojen: „Tentokrát se nám zápas vydařil. Měli jsme to celou dobu pod kontrolou. Výhra mohla být i vyšší. Rychle jsme vedli a krátce po změně stran si dali domácí vlastní gól. V silném větru jsme lépe kombinovali po zemi a podali opravdu dobrý výkon ve všech řadách."

Utkání vybočilo z divizního průměru zhruba dvacet minut v druhém poločase. To se oba týmy rozhodly hrát fotbal nahoru dolů, akce diváky bavily a došlo i na několik velmi pěkných střel. V té době také padly poslední dva góly.
Tři branky padly po chybách v domácích řadách, jedna padá na vrub gólmana, který neudržel míč v rukavicích. Ovšem všechny góly vyšly z kvalitnějšího fotbalu našeho celku.

"Brozanům jsme zápas ulehčili. Nedostupovali jsme jejich hráče, nechávali jsme jim ve vápně prostor. Dalo se s nimi hrát po zemi, ale to my jsme asi moc nechtěli..." uvedl po utkání záložník domácího celku Tomáš Marek. "Prohráli jsme zcela zaslouženě," poznamenal šéf Hostouně Jiří Hondl. "Kdybychom nedělali ty osudové chyby, tak Brozany zase o tolik lepší nebyly. Fotbalovější ano, to se jim musí nechat. Nedostupovali jsme hráče, všechno nám trvalo strašně dlouho. Musíme hrát víc po zemi a musíme si víc dovolovat. Hlavně mladší hráči. Teď je potřeba zvednou palice, nabrat sebedůvěru a získat body příští víkend v Úvalech," dodal kapitán František Motlík.

Foto: Bohumil Kučera / Kladenský deník

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
59. Vašák – 14. a 33. Šollar, 47. vlastní, 78. Chukwuma
ŽK: 
2:2
Rozhodčí: 
Pekař
Diváci: 
158
Sestava: 

Lipš – Franc, Stehlík, Cibulka, Bubeníček – Marič, Zadina, Studecký, Šollar (83. Barnat) – Benda (77. Hajdarevič), Chukwuma (87. Walter)

PODOBNÉ ČLÁNKY

28. 9. 2016 | A - tým
Pro nás soutěž začíná v podstatě až teď.Ján Kudlička,...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Kšiltovka 90 let
Cena:
200 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER