Přípravné utkání s Litoměřickem skončilo remízou

SK Sokol Brozany - FK Litoměřicko 1:1 (0:0)
Přípravné utkání | Autor: Litoměřický Deník, -sk-

Kluci se předvedli velmi dobrým výkonem
Ján Kudlička, manažer

Remízou 1:1 skončil přípravný duel našeho „A“ týmu a třetiligového Litoměřicka. V průběhu nebyla nouze o gólové příležitosti. V úvodu měl dvě tutovky hostující Vašut, náš celek odpověděl hned šestkrát (Dunderovič, Bukva, Franc, Benda a dvakrát se v sólu neprosadil Chukwama).

Co nelze opomenout, to bylo galapředstavení obou gólmanů. Pechatý předvedl hned několik obdivuhodných zákroků. Tref do černého se diváci dočkali až po přestávce, kdy skóre otevřel Hajro a za hosty srovnal šest minut před koncem Hanuš.

„Jako příprava zápas splnil očekávání. Oboustranně se bojovalo, aniž by docházelo ke zbytečně tvrdým zákrokům. Na to, že šlo pouze o přípravné utkání, se kluci předvedli velmi dobrým výkonem,“ zhodnotil výkon manažer našeho celku Ján Kudlička.

„Byla to užitečná příprava. Doufám, že si hráči uvědomili své rezervy, i když za sebou mají náročnou kondiční přípravu. To se promítlo do řady nedůsledností, zejména v přistupování k protihráčům a malé agresivitě v osobních soubojích,“ uvedl trenér Litoměřicka Vasil Boev.

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
72. Hajro - 84. Hanuš
Rozhodčí: 
Vlašič
Sestava: 

Lipš - Franc, Cibulka, Dunderovič, Bernát - Mešič, Hajdarevič, Zadina, Bukva - Benda, Chukwama (Marič, Šollar, Stehlík, Studecký, Walter, Hajro, Bohdan)

PODOBNÉ ČLÁNKY

20. 5. 2019 | A - tým
 Tohle derby nemělo ani jeden tým, který by měl jasně...
23. 10. 2018 | A - tým
Začátek zápasu přinesl velké šance na obou stranách. Hned...
17. 5. 2018 | A - tým
Myslím, že jsme zápas kontrolovali a vyhráli zaslouženě....
17. 10. 2017 | A - tým
Okresní derby ČFL vyšlo lépe našemu týmu, který si z...

Stránky

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Sklo 0,5l
Cena:
300 Kč*

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER