Šlágr kola jsme zvládli a jsme v čele divize

SK Sokol Brozany - SK Český Brod 4:0 (1:0)
25. kolo | Fotruna DIVIZE | Autor: -lap-, -sk-

O postupu do ČFL se zatím nebavme...
Tomáš Poštulka, asistent trenéra

Ve 25. kole fotbalové divize B jsme přivítali třetí českobrodský SK. Zápas jsme zvládli na jedničku a vyhráli 4:0.

O tom, že nepřipustíme export bodů jsme přesvědčili svou rychlou akcí po necelé dvacetiminutovce, kdy po levé straně utekl rychlonohý Chukwuma, zasekl, vrátil míč na šestnáctku Studeckému, který z první uklidil míč přesně k levé tyči.

V 35. minutě se pak po přímáku Bendy z 25 metrů vyznamenal gólman Polomský. Pohroma pro hostující celek pak následovala ve druhém poločase, kdy v rozpětí šesti minut lovil míč ze sítě Polomský hned třikrát.

V 75. minutě hlavičkoval Chukwuma na 2:0, dvě minuty poté se parádně z voleje za šestnáctkou trefil Benda a pro hosty nelichotivý účet uzavřel dorážkou z malého vápna opět Chukwuma.

„Z utkání jsme měli obavy, ale podle výsledku nakonec trochu zbytečné. O postupu do ČFL se zatím nebavme, chtěli jsme hrát v popředí tabulky naší skupiny a to se nám daří. Souhlasím s tím, že o postupujícím o kvalitu výš se tady může rozhodovat ve 28. kole kdy hostíme Nymburk," zhodnotil zápas skromně s úsměvem asistent trenéra Jiřího Němce, exsparťan Tomáš Poštulka.

Jeho protějšku, trenéru hostujícího SK Zdeňku Šmejkalovi st., po prohře nezbylo než smutně konstatovat: „Třičtvrtě zápasu hrajeme vyrovnaný duel a pak nám dá soupeř, který naprosto zaslouženě vyhrál, lekci z produktivity. A právě s tou jsme se my dnes nepotkali."

 

Hodnocení článku: 
Average: 5 (1 vote)
Branky: 
75. a 81. Chukwuma, 19. Studecký, 77. Benda
ŽK: 
1:2
Rozhodčí: 
Hodek
Diváci: 
125
Sestava: 

Lipš – Franc, Dunderovič, Cibulka, Bubeníček – Zadina, Studecký, Marič, Šollar (86. Barnat) – Chukwuma (Walter), Benda (88. Hajdarevič)

PODOBNÉ ČLÁNKY

19. 10. 2016 | A - tým
Český Brod začal aktivně. Bylo ho plné hřiště. V šesté...
10. 3. 2014 | A - tým
V prvním jarním kole čekal náš A tým velice těžký zápas na...
13. 8. 2013 | A - tým
Běží druhá minuta nastavení a fotbalisté Českého Brodu...

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Hrnek 90 let
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER