V divizním šlágru jsme získali dva body

SK POLABAN Nymburk - SK Sokol Brozany 2:3 NP (pol. 1:2)
13. kolo | DIVIZE | Autor: Deník.cz

Trochu to zamrzí, vždyť jsme dvakrát vedli...
Ján Kudlička, manažer

Už to vypadalo, že bude třináctka pro fotbalisty Polabanu Nymburk smolná. Tým trenéra Jiřího Kabyla prohrával ještě minutu před koncem, pak ale v předposlední minutě vyrovnal Škarecký. Bod navíc pak bral náš celek.

„Zápas jsme sice nevyhráli, ale hráčům jsem poděkoval, jak bojovali," byl spokojený s výkonem svého mužstva trenér Nymburka Jiří Kabyl. „My jsme měli v zápase asi více šancí, soupeř byl produktivnější. My jsme však dokázali v hektickém závěru vyrovnat," byl s remízou nakonec spokojený Kabyl.

„Hráči se na těžkém terénu obětovali, rvali se a měli obrovskou chuť dokázat, že neprohrají ani třinácté utkání sezony. Škoda, že nemáme víc než jeden bod, ale soupeř byl kvalitní. My jsme v utkání neproměnili asi pět nebo šest příležitostí," vypočítal zahozené šance kouč Polabanu. „Chci poděkovat divákům, kteří nás dotlačili k remíze," dodal.

„Trochu to zamrzí, vždyť jsme dvakrát vedli. Navíc jsme inkasovali z poslední akce Polabanu, kdy nakopli míč od půlky, my ho nedokázali pořádně odvrátit a už to bylo. Tři body by sice byly lepší, to je jasné, ale musíme být rádi i za dva," poznamenal manažer našeho týmu Ján Kudlička.

„Především v závěru domácí tlačili, na těžkém terénu si to nijak nekomplikovali. Mají na to hráče, tak to perou do vápna a tam se o to rvou. Pár skvělých zákroků tam měl Lipš, ovšem všichni kluci zahráli dobře, bojovali příkladně. Celkově ta remíza asi odpovídá. Hrálo se v nepříjemném počasí, ale před solidní diváckou kulisou," dodal Kudlička.

 

Hodnocení článku: 
Average: 4 (3 votes)
Branky: 
31. Petr, 90. Škarecký - 15. a 46. Marič
ŽK: 
1:2
Rozhodčí: 
Tryzna
Diváci: 
200
Sestava: 

Lipš - Franc, Cibulka, Dunderovič, Bubeníček - Marič (87. Bittengel), Zadina, Studecký, Šollar - Benda, Walter (Brandejs)

PODOBNÉ ČLÁNKY

3. 5. 2018 | A - tým
Bezbrankový stav po prvních 45 minutách se nezamlouval...
3. 10. 2017 | A - tým
Dobře víme, že těžké zápasy teprve přijdouJán Kudlička,...
7. 6. 2017 | A - tým
Už jsem ani nevěřil, že to zvládneme...Ján Kudlička,...

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Hrnek 90 let
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER