Z Velvar jsme přivezli dva body

TJ Slovan Velvary - SK Sokol Brozany 1:2 NP (pol. 0:1, pen. 3:4)
15. kolo | DIVIZE | Autor: -lap-, Deník.cz, -sk-

Za půlku jsme se ani nemohli dostat, praporky asistentů byly pořád nahoře
Ján Kudlička, manažer

Ve Velvarech naše „A“ mužstvo potvrdilo, že je venku remízovým králem. Ze hřiště nováčka si po remíze 1:1 odvezlo dva body za vítězství v rozstřelu a po polovině soutěže mu patří druhá příčka.

Domácím je bod málo. „Před utkáním bych ho asi bral, vzhledem k průběhu, kdy jsme hráli proti deseti, je však málo," řekl brankář Velvar František Marek a litoval začátku, kdy už ve čtvrté minutě nezvládli domácí situaci po rychle rozehraném vhazování našeho celku na polovině hřiště, po kterém se před něj dostal Šollar a otevřel skóre.

„Měl dost času na to, aby se podíval a uklidil to. Škoda, že Budějský nedokázal v závěru vstřelit druhý gól, měl na to dvě možnosti," posteskl si Marek.

Byl to však právě velvarský záložník, který z penalty nařízené za ruku vyrovnal na konečných 1:1. To už ale bylo naše mužstvo v deseti potom, co Cibulka fauloval unikajícího Chrobáka.

V rozstřelu ve čtvrté sérii oba týmy selhaly, rozhodlo se v šesté, kdy náš Lipš lapil pokus Ludvíka, který neuspěl na podzim už podruhé.

„Teď už jsme zachránění," začal s nadsázkou ohlédnutí za duelem manažer týmu Ján Kudlička. „Ale vážně, ještě, že už je konec. Teď už ty zápasy nemají s fotbalem moc společného, především kvůli terénům. Domácí jezdili, dřeli, po vyloučení Cibulky nás i zatlačili. Kopali strašně moc standardek, my jsme se za půlku ani nemohli dostat, praporky asistentů byly pořád nahoře. Ovšem zvládli jsme to, na podzim jsme v devadesáti minutách neprohráli."

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
72. Budějský (pen.) - 4. Šollar
ŽK: 
0:3
ČK: 
Cibulka (BRO)
Rozhodčí: 
Řeháček
Diváci: 
150
Sestava: 

Lipš – Franc, Dunderovič, Cibulka, Bubeníček – Marič (74. Bittengel), Studecký, Zadina, Hajdarevič (61. Stehlík), Šollar – Benda (90. Hajro)

PODOBNÉ ČLÁNKY

13. 3. 2019 | A - tým
Úvodní kolo ČFL svedlo dva týmy, které s třetí ligou...
13. 8. 2018 | A - tým
Nakonec jsme s výsledkem spokojeniTibor Mičinec, asistent...
23. 6. 2017 | A - tým
Máme radost z toho, že jsme se po roce do ČFL vrátiliJán...

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Šála
Cena:
250 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER