Čtvrtá výhra v řadě

SK POLABAN Nymburk – SK Sokol Brozany 0:2 (0:0)
8. kolo | Fortuna ČFL | Autor: Deník.cz, -sk-

Dobře víme, že těžké zápasy teprve přijdou
Ján Kudlička, manažer

Brozanský tým se v České fotbalové lize konečně rozjel a velkou zásluhu na tom má Chukwudi Chukwuma. Ten se prosadil i ve víkendovém duelu na hřišti Polabanu Nymburk, kde dvěma góly rozhodl o výhře 2:0. V posledních čtyřech zápasech se už trefil desetkrát a je aktuálně nejlepším střelcem soutěže.

„První poločas skončil bez gólů, hra byla vyrovnaná. Ve druhém poločase byl rozdíl v tom, že soupeř měl Chukwumu. Dal dva góly a ještě trefil břevno. To je naprosto nadstandardní hráč,“ chválil našeho borce Jiří Kabyl, trenér Nymburka. „Po dvou gólech soupeře to už bylo z naší strany hektické, takový klasický zmar,“ uvedl po utkání trenér Polabanu.

Ten si, stejně jako vedoucí brozanského celku Ján Kudlička, stěžoval na hrací plochu. „Hřiště bylo opravdu v hrozném stavu. Moc kombinovat se na něm nedalo. I z toho důvodu úroveň duelu nebyla nejvyšší,“ poznamenal Kudlička.

„Co se týče průběhu, tak ta první půle byla bez šancí. Druhou jsme ale měli ve své režii.“ Nejprve se ještě Chukwuma zastřeloval do břevna, ale v 57. minutě se obtočil kolem obránce a propálil gólmana Jungra poprvé. „Pak mu sice rozhodčí jeden gól neuznal, ale asi deset minut před koncem to napálil za dvacítkou k tyči a bylo to 2:0. Máme šestnáct bodů, což nás může těšit, to nám nikdo nevezme. Dobře ale víme, že těžké zápasy, které ukážou, jak na tom opravdu jsme, teprve přijdou,“ dodal Ján Kudlička.

O víkendu se náš celek představí doma v duelu s Převýšovem.

 

Hodnocení článku: 
Average: 5 (3 votes)
Branky: 
57. a 78. Chukwuma
ŽK: 
0:1
Rozhodčí: 
Grimm – Košan, Štychová
Diváci: 
215
Sestava: 

Lipš – Franc, Cibulka, Dunderovič, Bubeníček – Marič (70. Šollar), Studecký, Slanička (89. Modr), Tichý (80. Hovorka) – Benda, Chukwuma (90. Walter)

PODOBNÉ ČLÁNKY

3. 5. 2018 | A - tým
Bezbrankový stav po prvních 45 minutách se nezamlouval...
7. 6. 2017 | A - tým
Už jsem ani nevěřil, že to zvládneme...Ján Kudlička,...
9. 11. 2016 | A - tým
Trochu to zamrzí, vždyť jsme dvakrát vedli...Ján Kudlička...

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Kšiltovka 90 let
Cena:
200 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER