Ostudný výprask v Domažlicích

TJ Jiskra Domažlice - SK Sokol Brozany 10:1 (6:0)
14. kolo | Fortuna ČFL | Autor: Deník.cz, -sk-

Nepamatuji si, že bych někdy něco podobného zažil...
Radek Cibulka, kapitán týmu

Více než 200 km dlouhá štreka a na cestu domů deset kusů. Zápas víkendového 14. kola ČFL si bude náš celek pamatovat hodně dlouho. V probíhajícím ročníku ještě žádný tým svého soupeře takovým rozdílem neporazil.

Jako první přitom mohli inkasovat domácí už ve třetí minutě, kdy Benda vyslal uličkou Chukwumu, ten ale trefil jen nohy vybíhajícího gólmana. Domažlice vzápětí názorně předvedly, jak snadné je skórovat. Došlý si naběhl do vápna, kličkou se zbavil Danka a do prázdné branky otevřel skóre. Pak se domácí prosadili po rohu a třetím gólem vyšperkovali kombinaci. Do půle pak zamířili přesně ještě třikrát.

Naše mužstvo zaznamenalo na Chodsku čestný úspěch až čtvrthodinku před koncem, kdy z levé strany vápna vypálil Hovorka a přízemní střelou k tyči překonal Šimana.

„Co chcete za hodnocení? Výsledek je jasný. Je to obrovské zklamání, ostuda, totální výbuch. Už na plac jsme šli odevzdaní, pak se to projevilo. Mančaft to brzy zabalil. Ve své kariéře něco podobného nepamatuji. Těšíme se na konec,“ přiznal manažer týmu Ján Kudlička.

„Zápas se mi těžko hodnotí. Dostat deset gólů je v takovéto soutěži ostuda. Nepamatuji si, že bych někdy něco podobného zažil,“ jen těžko hledal vhodná slova kapitán týmu Radek Cibulka. „Teď nás čeká další těžký zápas proti Vltavínu, ve kterém se budeme snažit odčinit poslední špatné výsledky.“

Po nadějné sérii jsme počtvrté v řadě prohráli a propadli se s 21 body na 12. místo. V posledním podzimním kole přivítáme netradičně v pátek od 13:30 druhý Vltavín.

 

Hodnocení článku: 
Average: 4.2 (5 votes)
Branky: 
5., 24., 27., 80., 90. Došlý, 9. Hájovský, 12., 33., 46. Hejda, 57. Kropáček - 76. Hovorka
ŽK: 
0:2
Rozhodčí: 
Paták M. - Paták V., Langmajer
Diváci: 
160
Sestava: 

Danko - Franc (28. Hovorka), Cibulka, Stehlík, Dunderovič (46. Marič) - Šollar (46. Modr), Slanička (71. Vlasák), Studecký, Bubeníček - Benda, Chukwuma (81. Walter)

PODOBNÉ ČLÁNKY

21. 3. 2016 | A - tým
Ve druhém poločase jsme se bránili s vypětím všech silJán...
18. 8. 2015 | A - tým
Pro Chody bývají pouťové zápasy ošidné. I s našim celkem...

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Minidres
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER