Písek jsme potrápili, ale body nemáme

FC Písek - SK Sokol Brozany 4:2 (2:0)
24. kolo | Fortuna ČFL | Autor: Deník.cz, -sk-

V Písku to nevyšlo. Náš celek podlehl v duelu 24. kola Fortuna ČFL domácím o dvě branky 4:2.

Úvod vyzněl jasně pro svěřence trenéra Rostislava Grossmanna, kteří šli zásluhou Tomáše Froňka do vedení již v 9. minutě – 1:0. O jedenáct minut později dobře napadal naši rozehrávku Martin Held, od kterého se odrazil míč z kopačky Jana France směrem k Filipu Řezáčovi. Ten svedl souboj se svým strážcem, následně obešel gólmana Tvrdoně a z úhlu zvýšil na 2:0.

Domácí první poločas zcela ovládli. Naše mužstvo vyčkávalo na chyby, ale když se dostalo k míči, nevědělo si s ním rady. Na hřišti byl v tu dobu pouze jeden tým. Písečtí hrozili téměř z každé situace, ale další gól už do přestávky nepřidali.

Trenéři Jiří Němec a Tomáš Poštulka začali po pauze střídat a týmu to přeci jenom vnuklo nápady na realizaci několika útočných výpadů. Ještě před vykřesáním jiskřičky naděje však vyslal parádní střelu na Tvrdoně Aleš Hanzlík. Tvrdoň si na balón sáhl, ale krásnému gólu zabránit nedokázal – 3:0.Jenže po hodině hry náš celek i přes velké horko zmrazil domácí fanoušky. V 61. minutě ještě Kamil Hajdušek skvěle vyběhl proti Lukáši Veselému, na následnou krásnou kombinaci z 63. minuty zakončenou Ladislavem Vopatem už ale neměl nárok – 3:1. A to nebylo vše. O další dvě minuty později vstřelil nádherný kontaktní gól Rudolf Slanička.

Živou vodou pokropený tým ucítil šanci, ale jeho probuzení odeznělo stejně rychle, jako přišlo. Navíc ho čtvrtou úspěšnou akcí odmítl Jakub Held, který skóroval po autovém vhazování Aleše Hanzlíka a vrátil svému týmu klid do závěru zápasu.

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
9. Froněk, 20. Řezáč, 51. Hanzlík, 73. J. Held – 63. Vopat, 65. Slanička
ŽK: 
2:2
Rozhodčí: 
Zadinová
Diváci: 
342
Sestava: 

Tvrdoň – Mešič, Cibulka, Studecký, Franc – Veselý, Slanička (87. Da Silva), Stehlík (63. Tichý), Vopat (76. Marič) – Jelínek (46. Chukwuma), Benda (55. Šollar)

PODOBNÉ ČLÁNKY

1. 10. 2018 | A - tým
Páteční utkání v Písku přineslo brzké vstávání a delší...
26. 9. 2017 | A - tým
Dostali jsme tři zbytečné branky, ale nakonec jsme to...
16. 3. 2016 | A - tým
Byli jsme lepší, měli herně navrch...Ján Kudlička,...
11. 8. 2015 | A - tým
Historicky první střetnutí v České fotbalové lize naše...

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

CD s oficiální hymnou
Cena:
50 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER