Pokažený závěr utkání a ztráta bodu

SK Sokol Brozany - TJ Sokol Čížová 3:2 NP (pol. 2:0, PK 4:3)
23. kolo | Fortuna ČFL | Autor: Deník.cz, -sk-

Čížová hrála dobře a minimálně ten bod si u nás určitě zasloužila
Ján Kudlička, manažer

Domácí duel s Čížovou zahájil náš celek parádně. V páté minutě se ve vápně nejlépe orientoval Chukwuma, který poprvé překonal gólmana Kratochvíla. A jen o chvíli později po rychlé akci z pravé strany zakončoval přesně Vopat. Po čtvrthodině hry sice Chukwuma dostal míč dosítě, ale branka nebyla pro ofsajd uznána.

„To byla škoda, gól by asi hodně pomohl. Bohužel neplatil. Začátek byl dobrý, jenže těch deset, patnáct minut bylo vlastně z naší strany tentokrát všechno. Pak byl soupeř lepší. V klidu kombinoval, vypracoval si i nějaké šance,“ poznamenal sportovní manažer Ján Kudlička.I když se našemu týmu nevedlo podle představ, přesto měl zápas zvládnout. Jenže to by si nesměl nechat dát čtvrthodiny před koncem gól na 2:1 a v 88. minutě na 2:2.

Nejprve naši obránci nepokryli po standardce hlavičkujícího Vacovského a v závěru pak nezachytili náběh Jandy, který obešel i gólmana a zasunul míč do prázdné branky.

„To bylo nepochopitelné. My kopeme roh, a místo toho, abychom tam míč někde udrželi, tak si necháme frnknout hráče do brejku,“ kroutil nevěřícně hlavou Kudlička, kterého ztráta mrzela. „Je to samozřejmě zbytečné, přivezeme si body od soupeře z dohrávky a pak je nepotvrdíme doma. Naštěstí jsme zvládli alespoň ty penalty. Na druhou stranu ale musím uznat, že Čížová hrála dobře a minimálně ten bod si u nás určitě zasloužila.“

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
5. Chukwuma, 10. Vopat – 74. Vacovský, 88. Janda
ŽK: 
1:0
Rozhodčí: 
Štrincl
Diváci: 
120
Sestava: 

Tvrdoň – Mešič, Cibulka, Stehlík, Franc – Veselý, Slanička, Studecký, Vopat – Benda, Chukwuma (68. Tichý)

PODOBNÉ ČLÁNKY

20. 9. 2017 | A - tým
Fotbal tentokrát plakal. Nebylo to dobré ani z jedné...

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Almanach
Cena:
200 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER