Povinná výhra v Hrobcích

SK Hrobce - SK Sokol Brozany 2:3 (1:2)
MOL Cup | 1. kolo | Autor: sporty24.cz, -sk-

Minulou sobotu odehrál náš tým první ostré utkání nového soutěžního ročníku.  V 1. kole MOL Cupu jsme zavítali na půdu divizního nováčka SK Hrobce. Do utkání jsme nastupovali jako mírný favorit, svou roli jsme zvládli a po těsné výhře míříme do druhého kola MOL Cupu.

První letošní fotbalové derby na sebe nenechalo dlouho čekat. V 1. kole MOL Cupu vstoupili do soutěže třetiligové Brozany na hřišti v Hrobcích, kde je přivítal nováček divize B. Začalo se pěkně od podlahy. V sedmé minutě otevřel gólový účet tohoto zajímavého duelu Chukwuma, jenž po rozehraném rohovém kopu poslal hlavou míč za Sailerova záda. V deváté minutě rozehráli rohový kop domácí. Po Stehlíkově teči se míč odrazil od tyče a Šimral hlavou velmi rychle srovnává. Ve 32. minutě dostávají hosté výhodu pokutového kopu a Benda dobře umístěnou střelou vrací vedení na brozanskou stranu. Sailer sice vystihl směr, ale na míč nedosáhl. První poločas končí a mužstva odcházejí do kabin za stavu 1:2.

Boj pokračuje i po přestávce. V 56. minutě napřáhl Slanička, míč se odrazil k Chukwumovi, který z těsné blízkosti zvyšuje na 1:3. Domácí se snaží tento souboj zdramatizovat, ale zatím se jim to nedaří. V 90. minutě utekl hostujícím obráncům po levé straně Kala a šikovným podstřelem gólmana Lipše uzavírá skóre tohoto zápasu na konečných 2:3.

Ve druhém kole MOL Cupu změříme své síly s druholigovým celkem FK Viktoria Žižkov. Utkání se odehraje v Brozanech 9. srpna od 17 hodin.

 

Hodnocení článku: 
Average: 5 (1 vote)
Branky: 
Šimral, Kala - 2 Chukwuma, Benda (P)
Rozhodčí: 
Pastyřík - Mudra, Kastl
Diváci: 
216
Sestava: 

Lipš – Franc, Hovorka, Stehlík, Dunderovič – Marič (60. Bubeníček), Studecký, Slanička, Modr (55. Šollar) – Benda, Chukwuma (79. Cibulka)

PODOBNÉ ČLÁNKY

30. 8. 2018 | A - tým
Do zápasu druhého kola MOL Cupu nastoupila naše sestava...
16. 8. 2018 | A - tým
Do pohárového zápasu jsme vstoupili s pár změnami oproti...
10. 8. 2017 | A - tým
Už na začátku se projevilo, že Viktorka je někde jinde......
8. 8. 2017 | A - tým
Los 2. kola MOL Cupu přiřkl Brozanům jako soupeře Viktorii...

Stránky

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Minidres
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER