S prázdnou i z Benešova

SK Benešov - SK Sokol Brozany 1:0 (0:0)
16. kolo | Fortuna ČFL | Autor: fotbalunas.cz, -sk-

Podle mě to byl spíš remízový zápas...
Ján Kudlička, manažer

V kata nováčků soutěže se proměnil v úvodu soutěžního ročníku na svém hřišti Benešov. Utkání oba celky začaly neohroženě, Brozany ukázaly, že předchozími výsledky získaly sebevědomí. A protože ani Benešov nemá nejmenší důvod nastupovat do zápasu s hlavou dole, museli být od počátku Rotbauer s Lipšem v pozoru. Obě strany ale limitovaly nepřesnosti ve finální fázi a zbytečné ztráty míče.

Ve 32. minutě si postavil míč k trestnému kopu Chukwuma, benešovský brankář plachtil vzduchem marně, ale zachránila ho pravá tyč jeho brány. Právě Chukwudi Chukwuma byl nejagilnějším hráčem v závěru půle, když Rotbauera zaměstnal ještě zakončením patičkou, ve 40. minutě pak nezvládl vyřešit ideálně ani svou třetí příležitost a benešovský brankář si připsal další zákrok.

Přes dvě stovky diváků rozradostnila situace v 64. minutě. To domácí Benešov využil prostoru ve středu pole a vymyslel nádhernou akci. Ježdík předal míč do lajny Laštovkovi, který naservíroval do vápna lahůdkový centr, který dopadl přesně k Čapkovi a domácí záložník ukázal, že na začátku sezóny nazouvá střelecké kopačky, svou čtvrtou brankou v sezóně vsítil na 1:0. Brozanští se snažili o vyrovnání, trenér Němec prostřídal, ale žádný drtivý tlak se nekonal a Rotbauer udržel čisté konto.

„Podle mě to byl spíš remízový zápas. První poločas byl zcela vyrovnaný, ve druhém jsme si vybrali slabší desetiminutovku, kdy jsme si koledovali, no a soupeř nás potrestal,“ zhodnotil duel manažer týmu Ján Kudlička, který vyzdvihl výkon domácího obránce Ngimbiho. „Mladý kluk, snad Francouz. Byl vzadu na stoperu suverénní.“

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
65. Čapek
Rozhodčí: 
Hanousek - Šťastný, Krupa
Diváci: 
200
Sestava: 

Lipš – Franc, Cibulka, Stehlík, Bubeníček – Marič (83. Studecký), Hovorka (77. Vlasák), Modr, Šollar – Benda, Chukwuma (85. Spirkovski)

PODOBNÉ ČLÁNKY

30. 5. 2019 | A - tým
V minulém kole prohráli brozanští fotbalisté domácí souboj...
20. 9. 2018 | A - tým
Po inkasovaném gólu jsme byli lepším týmem a po zásluze...
12. 5. 2018 | A - tým
Benešov úvod utkání nezachytil. Neprobrala ho ani šance...
11. 5. 2016 | A - tým
Oproti podzimu už hrajeme se soupeři vyrovnané partieJán...

Stránky

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Hrnek 90 let
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER