Střelci se probudili až po změně stran

SK Sokol Brozany - SK POLABAN Nymburk 4:0 (0:0)
25. kolo | Fortuna ČFL | Autor: fotbalunas.cz, -sk-

Bezbrankový stav po prvních 45 minutách se nezamlouval kanonýrovi Chukwumovi ani Veselému, a tak oba hráči vstřelili po dvou gólech.

Nymburk má před sebou už jen pár posledních zápasů v ČFL, do divize tak hodlá načerpat ještě co nejvíce zkušeností z vyšší soutěže. Brozany byly dalším těžkým soustem. V 7. minutě měl první velkou šanci Vopat, Přibyl byl ale připraven. Další střeleckou příležitost měl Franc, po jeho střele jen kousek nad si hosté notně oddechli. Stejně jako v 19. minutě, když přežili velký závar ve vápně, kdy jako poslední pálil nepřesněChukwuma. Nymburk se pak začal osmělovat, dařilo se mu kombinovat a narušovat domácí rozehrávku, gólové šance ale k vidění nebyly.

Co Brozany nezvládly v první půli, to zvládli za pár vteřin té druhé. Dát gól.  Hosté trestuhodně nepokryli po nákopu z hloubi hřiště střed pole, Chukwuma toho maximálně využil a samostatný únik zakončil technicky a přesně - 1:0. Benda v další šanci neuspěl. V 59. minutě to bylo o dvě branky. Nymburk chyboval v souboji před velkým vápnem, volného míče se chopil Veselý, nezazmatkoval, počkal se zakončením na správný okamžik a levačkou poslal míč po zemi mimo Přibylův dosah. Brozany získaly klid a hosté se museli nadále bránit. V 78. minutě domácí vedli rychlý brejk, Veselý měl opět hodně prostoru a byť Přibyl jeho první zakončení dokázal vytěsnit, tak Veselý dorazil míč do opuštěné sítě. A za pár sekund už to bylo o čtyři branky. Druhé branky totiž dosáhl i Chukwuma, který se až moc snadno dostal před hostujícího obránce a skóroval - 4:0. Nymburk měl v zápase své šance, jeho koncovka ale byla mizerná a v součtu s velkými chybami v obraně se zrodil jasný výsledek pro Brozany.

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
46. C. Chukwuma , 60. L. Veselý , 77. L. Veselý , 79. C. Chukwuma
ŽK: 
2:0
Rozhodčí: 
Šálková Helena - Duda Miroslav, Kastl Jan
Diváci: 
110
Sestava: 

Lipš – Mešič, Cibulka, Studecký, Franc – Veselý, Slanička, Freitas Carvalho Da Silva, Vopat (64. Tichý) – Chukwuma (89. Marič), Benda (83. Šollar)

PODOBNÉ ČLÁNKY

3. 10. 2017 | A - tým
Dobře víme, že těžké zápasy teprve přijdouJán Kudlička,...
7. 6. 2017 | A - tým
Už jsem ani nevěřil, že to zvládneme...Ján Kudlička,...
9. 11. 2016 | A - tým
Trochu to zamrzí, vždyť jsme dvakrát vedli...Ján Kudlička...

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Hrnek 90 let
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER