Utkání s Benešovem rozhodly až penalty

SK Sokol Brozany - SK Benešov 2:1 NP (PK 5:4)
33. kolo | Fortuna ČFL | Autor: fotbalunas.cz, -sk-

Benešov úvod utkání nezachytil. Neprobrala ho ani šance Veselého. A tak byl už ve 3. minutě potrestán. Chukwuma vybojoval míč, hosté nechali kanonýra Brozan trestuhodně postupovat dopředu, následovala přihrávka do strany na Bendu a rozběhnutý hráč přeloboval vybíhajícího Tetoura - 1:0. To už bylo pro Benešovské dostatečným budíčkem a i oni vystrčili drápky.Rys ovšem proti Lipšovi neuspěl. Domácí šance měl Veselý a hlavně Tichý, který přestřelil branku z malého vápna! Benešov se časem otrkal a ve 33. minutě bylo srovnáno. Čapek převzal Laňkovu přihrávku na úrovni velkého vápna, rychle si míč připravil pro střelu, a byť si Lipš na míč sáhnul, tak jeho cestě do sítě nezabránil. 1:1.

Ve druhé půli už tolik šancí nebylo. Oba týmy se soustředily na defenzivu, hru na jistotu a kreativita šla stranou, i vlivem vzrůstající nervozity - v nabité tabulce se každý bod počítá. Domácí Mešič střílel v 53. minutě nad břevno. Větší vzruch přinesl až závěr zápasu, kdy si Brozanští vytvořili šance, ale Tetour a spol odolali. Šlo se tedy do penalt.

Hned v první sérii zklamali oba exekutoři, Franc i Kozel, který trefil tyč. V dalším průběhu ale neuspěl jen domácí Vopat a tak benešovský Laštovka mohl v páté sérii duel ukončit. Jenomže neuspěl! Brozanský Benda v sedmé sérii proměnil, Čapek si už stejně dobře nepočínal, Lipšovi opět pomohla tyč. Důležitý druhý bod tak zůstal na domácí půdě!

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
3. J. Benda - 33. P. Čapek
ŽK: 
4:3
Rozhodčí: 
Šedivka Ondřej - Dujsík Jiří, Čechlovský Ondřej
Diváci: 
80
Sestava: 

Lipš – Mešič, Cibulka, Studecký, Freitas Carvalho Da Silva, – Veselý, Slanička (71. Franc), Šollar, Tichý (83. Marič) – Benda, C. Chukwuma (75. Vopat)

PODOBNÉ ČLÁNKY

30. 5. 2019 | A - tým
V minulém kole prohráli brozanští fotbalisté domácí souboj...
20. 9. 2018 | A - tým
Po inkasovaném gólu jsme byli lepším týmem a po zásluze...
1. 9. 2017 | A - tým
Podle mě to byl spíš remízový zápas...Ján Kudlička,...
11. 5. 2016 | A - tým
Oproti podzimu už hrajeme se soupeři vyrovnané partieJán...

Stránky

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Šňůra na krk
Cena:
60 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER