Veselý pokazil Varnsdorfu generálku

SK Sokol Brozany - FK Varnsdorf 1:0 (0:0)
PU | Autor: Deník.cz, -sk-

Výhra nad druholigovým týmem povzbudí
Ján Kudlička, manažer

Ve víkendovém přípravném duelu porazilo naše mužstvo druholigový Varnsdorf 1:0, když jedinou branku vstřelil záložník Veselý.

„Soupeř byl podle očekávání více na míči, ale nám se celkem dařilo v obraně. Hráli jsme ze zataženého bloku na brejky,“ poznamenal manažer týmu Ján Kudlička. Ten vítězství nepřeceňoval, i když ho, stejně jako celý tým, potěšilo. „Hosté asi nehráli v sestavě, se kterou se představí v prvním jarním kole v Českých Budějovicích. Možná i z toho důvodu, že tady Jihočeši byli na pozorování. V každém případě výhra nad druholigovým týmem povzbudí,“ dodal Kudlička.

„Nastoupili jsme v improvizované sestavě, marodí nám pár hráčů. Využili jsme i kluky, kteří v přípravě zatím nedostávali tolik příležitostí. Na druhou stranu dostali prostor proti soupeři, který hrál výborně v hlubokém bloku. Měli jsme tak trochu problém se prosadit. I přesto jsme si dokázali vypracovat asi čtyři brankové příležitosti, které jsme bohužel neproměnili. Soupeř skóroval z protiútoku. I přesto, že to byla generálka, jsme bohužel nemohli nastoupit v základní sestavě. Důležité je, že se nám nikdo nezranil,“ našel klady na duelu trenér Varnsdorfu Zdenko Frťala, kterého na klubovém webu doplnil Jan Šulc: „Měli jsme rozhodnout v prvním poločase, kde jsme byli aktivnější a měli jsme daleko více ze hry než soupeř. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit gól. Druhý poločas se soupeř zatáhl do hlubokého bloku a snažil se hrát na protiútoky, my jsme byli lepší v držení míče, ale nedokázali jsme se prosadit ve vápně, naopak soupeř dokázal využít rychlé situace a vstřelil branku. Ke konci zápasu jsme se snažili vypracovat gólové situace, ale soupeř poctivě bránil a dokázal výsledek udržet.“

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
Veselý
Sestava: 

Lipš – Franc, Studecký, Stehlík, Šollar – Veselý, Jelínek, Slanička, Tichý, Vopat – Chukwuma (Tvrdoň, Dunderovič, Mešič, Vlasák, Walter)

PODOBNÉ ČLÁNKY

7. 3. 2018 | A - tým
Ve druhé půli už jsme byli jasně lepšíJán Kudlička,...
23. 2. 2018 | A - tým
Podle mě to dnes bohužel nemělo potřebnou kvalitu...Ján...
14. 2. 2018 | A - tým
Domácí mě nějak zvlášť nepřesvědčiliJán Kudlička,...

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Almanach
Cena:
200 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER