Vydařená generálka proti Štětí

SK Sokol Brozany - SK Štětí 4:1 (1:1)
PU | Autor: Deník.cz, -sk-

Ve druhé půli už jsme byli jasně lepší
Ján Kudlička, manažer

Podle předpokladů skončil přípravný duel na naší umělce, kde jsme v generálce na jarní část ČFL porazili SK Štětí 4:1. Účastník nejvyšší krajské soutěže držel s naším celkem výsledkově krok v prvním poločase, pak se svěřenci Jiřího Němce prosadili.

„Hosté byli hodně zalezlí, nám chvíli trvalo, než jsme se rozehráli. Hlavně ve druhé půli už jsme ale byli jasně lepší a je škoda, že ta výhra není vyšší,“ zalitoval manažer týmu Ján Kudlička, který kvitoval, že dostali příležitost všichni hráči.

„Potěšitelné je, že se po dlouhé době objevil na hřišti Cibulka, bohužel je zase zraněný Marič a problémy má i Tichý.“

Štětí bylo více spokojené s úvodním dějstvím. „Po těch našich problémech v přípravě, kdy nás bylo málo, jsme nastoupili snad poprvé v celkem dostatečném počtu. V prvním poločase jsme hráli z defenzivního bloku a myslím, že jsme domácí do žádných velkých šancí nepouštěli,“ zhodnotil úvodní pětačtyřicetiminutovku jeden z trenérů Štětí Karel Zuna. „Ve druhé půli jsme brzy dostali gól na 2:1 a pak už to bylo jednoznačné. Brozany tlačily, přece jen se musel projevit rozdíl dvou tříd. Jako příprava to ale pro nás bylo dobré. Teď už se soustředíme na první mistrák a věříme, že v něm podáme lepší výkon.“

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
Chukwuma 3, Benda – Faust
Sestava: 

Tvrdoň (Lipš) – Franc, Dunderovič, Stehlík, Mešič – Vopat, Studecký, Slanička, Jelínek, Šollar – Chukwuma (Benda, Walter, Tichý, Veselý, Cibulka)

PODOBNÉ ČLÁNKY

28. 2. 2018 | A - tým
Výhra nad druholigovým týmem povzbudíJán Kudlička,...
23. 2. 2018 | A - tým
Podle mě to dnes bohužel nemělo potřebnou kvalitu...Ján...
14. 2. 2018 | A - tým
Domácí mě nějak zvlášť nepřesvědčiliJán Kudlička,...

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Šála
Cena:
250 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER