Bubeníček: Bez disciplíny a pokory se nedá uspět v ničem…

SK Zápy - SK Sokol Brozany 3:1 (1:0)

V předehrávce 34. kola prohráli brozanští fotbalisté dramatickou bitvu v Benešově. Tentokrát se představili na hřišti v tabulce třetích Záp, které se ujaly po půlhodině hry vedení, gólem, jenž vzbudil rozpaky i mezi domácími příznivci, kteří celou situaci dlouho probírali ze všech stran, ale rozhodčí byli celé situaci mnohem blíž. Hosté zaspali úvod druhé půle a během prvních pěti minut inkasovali ještě dvakrát. Po hodině hry se sice podařilo Bubeníčkovi snížit, ale zdramatizovat závěr se brozanským nepodařilo. Sokol zůstává i dvě kola před koncem na poslední příčce.

„Bez disciplíny a pokory se nedá uspět v ničem… Dnes jsme přidali další z našich často zbytečně prohraných utkání. Bojovnosti tam bylo tentokrát dost, ale chyběla osobní zodpovědnost a rychlé reakce při navazování náběhů soupeře. Do brzkého vedení jsme mohli už po několikáté jít my. První branka však padla do naší sítě a to po standardní situaci, do kterých soupeř chodil až za hranicí faulů. Bohužel sudí toho názoru nebyl a brzy jsme čelili nepříznivému stavu 1:0. V druhém poločase soupeř využil naší nedůslednosti ještě dvakrát. Poté jsme se teprve začali tlačit do útoku s nějakou vidinou tento stav zvrátit. To se nám tentokrát i docela brzy povedlo. Přidat však kontaktní druhou branku už se nám nepodařilo a ze Záp jsme odjeli opět s nulou“, zhodnotil utkání Tomáš Bubeníček.

V posledním domácím utkání přivítáme netradičně již v sobotu 8. 6. celek FK Loko Vltavín. Začátek utkání zůstává stejný, tedy 17:00.