Nevydařená generálka

SK Sokol Brozany - Sportovní sdružení Ostrá 0:1 (0:0)
Přátelské utkání | -sk-

Soupeř byl bojovnější, což na nás stačilo
Ján Kudlička, manažer týmu

Ke generálce na jarní část Fortuna České fotbalové ligy si náš celek pozval Sportovní sdružení Ostrá, aktuálně jedenáctý tým divize B. Po ne příliš přesvědčivém výkonu jsme ve druhém poločase obdrželi branku na kterou jsme až do konce utkání nebyli schopni zareagovat. Utkání jsme tedy nakonec prohráli 0:1.

"Řekl bych, že nám toto nevydařené utkání nenapovědělo před startem jara vůbec nic, natož třeba základní sestavu. Soupeř byl bojovnější, což na nás stačilo", zhodnotil utkání manažer týmu Ján Kudlička.

Do utkání nezasáhla naše brankářská jednička Přemysl Lipš... "V tom minulém utkání proti Souši jsem si narazil kyčel. Trenérovi jsem dneska řekl, že bohužel nejsem připravený na sto procent. Takže jsem celé utkání sledoval jenom z lavičky.

V prvním poločase jsme nehráli až tak špatně, ale hrozně nám chybí střed hřiště. Kluci nechtěli podstupovat osobní souboje, nechtěli se trochu obětovat pro tým. Vždycky nejdřív zkoušíme s jakým nejmenším úsilím můžeme proti našemu soupeři hrát a co všechno nám dovolí. Potom teprve začneme hrát, ale děláme si to zbytečně složité. Místo toho, abysme si ten fotbal zjednodušili, hráli ze zabezpečené obrany a sypali míče před branku, snažíme se vymyslet co nejsložitěší přihrávku. Teď nám nezbývá nic jiného, než se z toho oklepat a soustředit se na první jarní kolo, kdy hostíme Velvary. Bude to velice těžké utkání, které samozřejmě chceme zvládnout", dodal ke svému hodnocení Lipš.

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Sestava: 

Vávra – Petryk, Cibulka, Stehlík, Bubeníček – Zubashivskyi, Studecký, Eliáš, Farkaš – Chukwuma, Novotný
Střídali: Benda, Berger, Šollar

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Minidres
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER