Skvělý Lipš spolu s brankami Mešiče a Studeckého znamenali tři body

SK Sokol Brozany - FK Dobrovice 2:0 (1:0)
20. kolo | Fortuna ČFL | Autor: -sk-

Jsem rád, že se nám konečně podařilo pracovat tak, jak jsme si před utkáním řekli.
Radek Cibulka, SK Sokol Brozany

Až ve třetím jarním utkání se nám konečně podařilo bodovat, když jsme na domácí půdě porazili Dobrovici 2:0. O výhru se zasloužili Muamer Mešič a Martin Studecký, kteří obstarali přesné zásahy do sítě hostů. Dobrovičtí si sice vypracovali několik slibných příležitostí, ovšem fantastický Přemysl Lipš za svá záda nepustil ani jeden pokus a pomohl tak týmu odlepit se ze dna tabulky.

„Dnešní utkání jsme zvládli především skvělým týmovým výkonem. Od první minuty bylo znát, že chceme uspět daleko víc než náš soupeř. Celý tým hrál dneska skvěle a zaslouženě jsme před našimi fanoušky zvítězili. Jsem rád, že se nám utkání podařilo takhle zvládnout a doufám, že nás to nakopne do dalších zápasů“, okomentoval utkání Pavel Novotný.

„Po dvou předchozích prohrách byl tohle pro nás hodně důležitý zápas. Jsem rád, že se nám konečně podařilo pracovat tak, jak jsme si před utkáním řekli. Dali jsme dva pěkné góly a na druhé straně udrželi důležitou nulu. Náš soupeř hlavně ve druhém poločase více držel míč a vytvořil si několik střeleckých příležitostí, které ale většinou díky maximálnímu nasazení a bojovnosti všech hráčů skončily zblokované, nebo si s nimi Přéma poradil. Od takového výkonu se musíme odrazit a pokračovat dál. Teď nás čeká další těžké utkání v Převýšově, kde to na malém hřišti bude hlavně o bojovnosti“, doplnil hodnocení kapitán týmu Radek Cibulka.

 

Hodnocení článku: 
Average: 5 (3 votes)
Branky: 
38. Mešić, 64. Studecký
ŽK: 
1:1
Rozhodčí: 
Jansa Adam - Kvaček Jan, Šimek Zdeněk
Diváci: 
140
Sestava: 

Lipš – Maigini, Cibulka, Stehlík, Bubeníček – Mešić (88. Petryk), Eliáš, Studecký, Zubašivskyj – Farkaš (90.+2 Berger), Novotný (85. Chukwuma)

PODOBNÉ ČLÁNKY

28. 8. 2018 | A - tým
V předehrávce 16. kola ČFL urvali brozanští fotbalisté dva...
24. 8. 2017 | A - tým
Není to špatné, ale pořád je to jen začátek...Ján Kudlička...
26. 3. 2016 | A - tým
Domácí jsme do ničeho vážnějšího nepustiliJán Kudlička,...
25. 8. 2015 | A - tým
Až poslední standardka utkání přinesla našemu A týmu...

Stránky

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Hrnek 90 let
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER