Zahájení zimní přípravy pod taktovkou staronového kouče

Autor: Ladislav Pokorný, Deník

Je jasné, že udržení je spíš velkým přáním
Ján Kudlička, manažer

S nekompletním kádrem zahájilo zimní přípravu naše „A“ mužstvo, které už z pozice hlavního kouče vedl Jiří Němec. Ten vystřídal před koncem minulého roku Petra Čermáka (který nahradil po úvodních kolech Přemysla Bičovského).

Na jaře bude náš tým hrát ve třetí nejvyšší soutěži spíš o čest, záchrana je z oblasti teorie. S devíti body se zázraky v rozšířené dvacetičlenné ČFL, která se bude po sezóně redukovat opět na osmnáct, čekat nedají.

„Budeme chtít samozřejmě podávat co nejlepší výkony a získat nějaké body, je ale jasné, že udržení je spíš velkým přáním. Přípravu jsme zahájili v úterý v domácích podmínkách, ale chyběli někteří zranění a nemocní hráči. Gólman Vacho požádal, zda-li by nemohl zůstat s rodinou v okolí svého bydliště, do Litoměřic se vrátí Grunert, Vacek a Tupý mají možnost sehnat si nové angažmá. Pracujeme na posílení kádru, ovšem sehnat někoho kvalitního, navíc v naší pozici, je hodně těžké. V okolí se prostě kvalitních hráčů pro třetí nejvyšší soutěž tolik nevyskytuje. No a jinde zase mají přehnané nároky," říká sportovní manažer Ján Kudlička.

První přípravný duel mělo mužstvo odehrát již minulý víkend, ovšem s Viktorií Žižkov si nezahrálo. „Je nás zatím málo, nemělo by to význam. První přátelák hrajeme v sobotu s teplickou juniorkou. Máme tam pak ještě dalších šest zápasů, ale asi jeden vypustíme, aby měli hráči volno."

Hodnocení článku: 
Average: 3 (4 votes)

PODOBNÉ ČLÁNKY

5. 3. 2016 | A - tým
Jak už je zvykem, během zimní přestávky probíhá v...
28. 2. 2016 | A - tým
Bohužel jsme hráli v podstatě bez útoku...Ján Kudlička,...
24. 2. 2016 | A - tým
Výhrou Viktorie Žižkov o čtyři branky skončilo přípravné...
3. 2. 2016 | A - tým
Louny byly fotbalovější a po našich chybách měly i dvě...

Stránky

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Sklo 0,5l
Cena:
300 Kč*

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER