Výsledkový servis mládeže

Autor: - sk-

Víkendové výsledky mládeže hodnotí samotní trenéři jednotlivých kategorií.

 

I.třída staršího dorostu, sk.B
SK Sokol Brozany - FK Duchcov 3:1 (1:0)

Miroslav Svoboda, trenér: "Bylo to zasloužené vítězství. První poločas byl jasně pod naší kontrolou. Po poločasu hosté z ojedinělého protiútoků vyrovnali a začínalo se "od nuly". Vyrovnaní nás nerozhodilo, převaha se zvyšovala a přinesla "ovoce" v podobě dvou vstřelených gólů. Výsledkem 3:1 jsme završili 100% úspěšnost domácích zápasů."

 

Krajský přebor starších žáků, sk. B
MSK Trmice - SK Sokol Brozany/Lukavec 2:4 (1:2)

Lukáš Hanzal, trenér: "Z mého pohledu tým předvedl asi nejlepší výkon podzimu. Navíc proti druhému celku tabulky. Důležité bylo ubránit nejlepšího střelce soutěže, což se nám povedlo na výbornou. Škoda dvou individuálních chyb, které jsme udělali a soupeř z nich trestal góly. Nejprve na 1:1 a poté až v samém závěru na konečných 2:4. Jinak jsme měli zápas pod kontrolou a výsledek mohl být i lepší, kdybychom proměnili i další šance. Kluci určitě zaslouží pochvalu za výkon."
Branky: Svoboda 3, Hejduk

 

Krajský přebor mladších žáků, sk. B
MSK Trmice - SK Sokol Brozany/Lukavec 2:3 (1:0)

Jiří Kofr, trenér: Dnešní zápas bylo jedno velké trápení. Dvakrát jsme prohrávali, ale pokaždé jsme se do zápasu dokázali vrátit. Pět minut před koncem jsme díky povedenému trestnému kopu Jana Kofra výsledek otočili. Nutno říci, že nás brankář Martin Mikyna hodně podržel, chytal skvěle. Mé velké díky patří všem hráčům."
Branky: Kofr 2, Mencl

 

OP Mladších přípravek, sk. A
SK Lukavec / SK Sokol Brozany - SK Velemín, z.s. 19:0 (8:0) 

 

 

Hodnocení článku: 
Average: 5 (1 vote)

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Minidres
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER