Druhé vystoupení mladších žáků v zimní lize

Autor: -sk-

Mladší žáci pod vedením Jana Šenfeldra v neděli odcestovali do Strupčic na druhý turnaj v zimní lize, který je pořádán Ústeckým fotbalovým svazem. Na minulém turnaji skončil tým Sokola na pátém místě, i když ambice byly vyšší.

Kluci jeli do Strupčic s bojovnou náladou a s chutí vyhrát, což se i v prvním zápase povedlo. Sokol porazil Mostecký FK 2:0. Náš tým vlétl do utkání a hned si začal tvořit šance, avšak gól ne a ne přijít, až v závěru se k míči dostal Filip Zimmermann a krásně zakončil. Druhý gól přidal kapitán týmu Pavel Poláček. V druhém utkání na nás čekal nepříjemný soupeř Junior Teplice. Na klucích se podepsala dlouhá pauza mezi prvním a druhým utkáním a bohužel z výhry se tentokrát radoval soupeř. Konečný stav utkání byl 4:0 pro Teplický tým, který si určitě zasloužil vyhrát. V třetím utkání jsme se střetli s domácími Strupčicemi, které jsme minulý týden porazili 2:1. Utkání neprobíhalo podle představ trenéra, kdy docházelo k individuálním chybám a mnoha nepřesnostem. Bohužel domácí tým dokázal tyto chyby potrestat a zvítězil 1:0. Čtvrté utkání nám nabídlo okresní derby mezi SK Sokol Brozany a SK Liběšice. Protivník měl navrch celý zápas, lépe kombinoval a hrál tvrdší fotbal. Určitě byl poznat věkový rozdíl mezi kluky.  První gól padl po nedůrazu našich hráčů ve vápně, kdy hráč Liběšic lehce přehlavičkoval naše obránce. Druhý gól padl po chybě v útoku a Liběšice se sami řítily na naši branku a gólman byl bez šance. V závěru za Sokol snížil Filip Zimmermann. Bohužel k vyrovnání nedošlo a zápas skončil 2:1 pro Liběšice.

Trenér v kabině promluvil klukům do duše, aby začali více bojovat a běhat. Po třech prohrách za sebou jsme nastoupili proti týmu z Košťan, který celý turnaj předváděl kvalitní hru. Na klucích bylo vidět, že chtějí vyhrát za každou cenu a na palubovce to bylo i vidět. Jedinou branku utkání vstřelil David Rožec, který využil chyby Košťan a dostal se do brejkové situace a s přehledem zakončil. Na našich hráčích byla vidět obrovská radost z výhry a byli připraveni vyhrát i poslední zápas proti Jirkovu. Zápas začal velice bojovně a bylo vidět mnoho osobních soubojů. Naše obrana hrála velice dobře a Jirkov k ničemu nepustila, celý tým makal na 100%. První a zároveň vítězný gól vstřelil Jakub Nergl, který se krásně uvolnil po lajně a z těžkého úhlu zakončil krásnou střelou do šibenice. Jakubovi právem tleskala celá hala. Sokol Brozany tak domů odjel s třemi prohrami a třemi výhrami.

„S naší hrou ještě nejsem úplně spokojený, je toho pořád hodně, co se kluci musí naučit a zlepšit, ale toho se nebojíme, protože v našem týmu nastupují hráči, kteří stále ještě startují za starší přípravku a mají dost času na to být opět jedněmi z nejlepších v krajském přeboru“, zhodnotil vystoupení svých svěřenců trenér Jan Šenfeldr.

Výsledky SK:     
Brozany - Mostecký FK 2:0 Zimmermann a Poláček
Brozany - Junior Teplice 0:4  
Brozany - Strupčic 0:1  
Brozany - SK Liběšice 1:2 Zimmermann
Brozany - Košťany 1:0 Rožec
Brozany - Jirkov 1:0 Nergl

Sestava: Mikina, Klepáč, Rožec, Nebuloni, Poláček, Nergl, Murdych, Zimmermann, Janouš

 

Hodnocení článku: 
Average: 5 (3 votes)

PODOBNÉ ČLÁNKY

9. 1. 2018 | Mladší žáci
Naši mladší žáci se tuto neděli účastnili finálového...
28. 11. 2017 | Mladší žáci
Po skončení podzimní části krajského přeboru mladších žáků...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Hrnek 90 let
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER