Finálový turnaj zimní ligy mladších žáků

Autor: -sk-

Naši mladší žáci se tuto neděli účastnili finálového turnaje zimní ligy, kdy po dvou kvalifikačních turnajích ve Strupčicích získali 16 bodů a skončili tak na 6 místě, což znamenalo postup na finálový turnaj, který se konal ve sportovní hale v Krupce. Mezi další účastníky, kteří se probojovali taktéž do finále, patřily: TJ Krupka, TJ Hvězda Trnovany, MŠK Trmice, FK Junior Teplice, Baník Modlany a FK ČL Neštěmice.

V prvním zápase jsme se utkali s Neštěmicemi, ti měli stejně bodů jako náš tým, a tak jsme mohli očekávat vyrovnaný souboj. V prvních minutách to tak vypadalo a bylo viděno i několik šancí na obou stranách, nám bohužel chybělo štěstí a v prvním zápase jsme tak prohráli 2:0.

Ve druhém zápase nás čekal náš oblíbený soupeř z Teplic, se kterým jsme se potkali již třikrát. Utkání se vyvíjelo lépe pro Teplice, které převáděly krásný výkon, avšak jim chybělo to nejdůležitější, a to přesná koncovka. Konečný stav utkání 0:0.

Ve třetím utkání nás čekal asi nejtěžší soupeř z Trmic. Do 7. minuty utkání nepadl ani jeden gól, pak našemu týmu bohužel došly síly, čehož Trmice využily. Po třech krásných akcích Trmic jsme prohrávali 3:0. Malá naděje našemu celku svitla, když se do odkryté branky trefil Filip Zimmermann. Bohužel Trmice si vítezství pojistily dalšími dvěma góly a na tabuli tak svítilo skoré 5:1.

Ve čtvrtém utkání nás čekal opět nepříjemný soupeř a to Modlany, které se staly celkovým vítězem zimní ligy a se kterými jsme při prvním střetnutí prohráli 7:1. Kluci se po prohře s Trmicemi vzpamatovali a opět začali hrát tak, jak jejich trenér chtěl. V 8. minutě se z přímého kopu krásně trefil Jakub Nergl a až do 11. minuty jsme vedli nad velice těžkým soupeřem. Bohužel, náš tým vedení nedokázal udržet a v závěrečných minutách došlo k obratu pro Modlany, které zvítězily 2:1.

V předposledním zápase jsme se utkali s Trnovany, které jsme si přáli porazit. Hned v úvodu jsme bohužel dostali nešťastnou branku. Ve 3. minutě se schylovalo k debaklu, kdy byla odpískána penalta proti našemu družstvu, kterou ovšem Trnovany neproměnily. Fotbalové pravidlo nedáš - dostaneš se potvrdilo a v 6. minutě utekl Jaroslav Popper obraně a vyrovnal na 1:1. Zápas jsme bohužel do vítězného konce nedotáhli a nakonec jsme prohráli 3:1.

Poslední souboj byl proti domácímu celku z Krupky. Utkání se opět vyvíjelo lépe pro nás, když jsme se dostali do vedení po brance Vaška Jakeše. Ovšem po chybách v obraně a v brance jsme o vedení přišli a opět jsme prohráli 2:1.

Bylo to pro nás veliké zklamání, protože v loňském roce jsme zimní ligu vyhráli a chtěli jsme úspěch zopakovat. Nakonec jsme ze 14 účastníků obsadili 7. místo. Doufáme, že v příštím roce budeme opět sahat po vítězství.

Sestava: Mikina, Klepáč, Poláček, Nergl, Nebuloni, Brada, Murdych, Janouš, Jakeš, Zimmermann, Popper

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno

PODOBNÉ ČLÁNKY

5. 12. 2017 | Mladší žáci
Mladší žáci pod vedením Jana Šenfeldra v neděli...
28. 11. 2017 | Mladší žáci
Po skončení podzimní části krajského přeboru mladších žáků...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Minidres
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER