Zimní liga mladších žáků 17/18

Autor: -jk-

Po skončení podzimní části krajského přeboru mladších žáků – U13, naši mladí fotbalisté nezahálí. Naopak. Uplynulý víkend zahájili svou zimní přípravu účastí v Zimní halové lize pro ročníky 2005 a mladší.

Tato soutěž určená pro celky hrající krajský přebor se těší velkému zájmu. V letošním ročníku je do ní přihlášeno 16 mužstev. Ze dvou semifinálových skupin vzejdou finalisté pro superfinále, a zbylá mužstva budou bojovat o další celkové umístění. Nutno podotknout, že mají naši borci o to větší motivaci v soutěži uspět, neboť obhajujeme celkové vítězství z minulého ročníku.

Ve sportovní hale Strupčice vstoupil do semifinálové skupiny tým vedený trenérem Honzou Šenfeldrem výhrou nad Trnovany 1:0, když jedinou branku vstřelil David Rožec. V dalším utkání jsme už tak úspěšní nebyli a podlehli Mosteckému fotbalovému klubu v poměru 0:2.  Další zápas, který rozhodl hlavně velký generační rozdíl ve prospěch Baníku Modlany, skončil 1:7. Následoval souboj s Juniorem Teplice, ve kterém však branka nepadla a konečné skóre proto zůstalo 0:0. V předposledním zápase jsme opět prohráli, tentokrát se soupeřem z Chomutova 0:1. Naposled se na tomto turnaji představili naši kluci v utkání s domácím mužstvem, a po velkém boji ho porazili 2:1, když naši první branku vstřelil Pavel Poláček a o vítězství se postaral Adam Murdych.

Závěrem musíme konstatovat, že se stále máme v mnohém co zlepšovat. V některých zápasech hra zajisté neodpovídala fotbalovému umu našich mladých fotbalistů. Na straně druhé je zase nutno brát v potaz věk našich mladších žáků, kdy v soutěži ročníku 2005 hrajeme i s kluky narozenými v roce 2008. Zimní liga nám slouží hlavně jako doplněk tréninku a zapojení všech hráčů během zimní přestávky.

Výsledky SK:   
SK Sokol Brozany  - TJ Hvězda Trnovany 1:1
SK Sokol Brozany - Mostecký FK 0:2
SK Sokol Brozany - TJ Baník Modlany 1:7
SK Sokol Brozany - Junior Teplice 0:0
SK Sokol Brozany - AFK Chomutov 0:1
SK Sokol Brozany - SK Strupčice 2:1

Sestava SK: Pavel Klepač, Pavel Poláček, Jakub Nergl, David Rožec, Václav Jakeš, Adam Murdych, Tomáš Janouš, Filip Zimmermann, Stefano Nebuloni a Simon Senecký.

 

Hodnocení článku: 
Average: 3.7 (3 votes)

PODOBNÉ ČLÁNKY

9. 1. 2018 | Mladší žáci
Naši mladší žáci se tuto neděli účastnili finálového...
5. 12. 2017 | Mladší žáci
Mladší žáci pod vedením Jana Šenfeldra v neděli...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Almanach
Cena:
200 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER