Final Four 18. ročníku Zimní Tipsport ligy na UMT v Brozanech!

Zdroj: tipsport-liga.cz | Foto: tipsport-liga.cz

Sedm prvoligových klubů se představí v průběhu ledna na nejlépe obsazeném zimním fotbalovém turnaji v České republice. Tipsport liga zahájí svůj program ve středu 7. ledna 2015 v Praze na Vyšehradě od 13 hodin zápasem skupiny A mezi Baníkem Most a FK Kolín. Úvodní „prvoligový“ duel obstarají v pátek 9. ledna týmy Mladé Boleslavi a Hradce Králové. Úvodní zápas skupiny C začíná ve městě škodovek v 11 hodin. Přímým přenosem jej vysílá ČT Sport.

K favoritům turnaje budou patřit právě svěřenci Karla Jarolíma, jako čtvrtý tým ligové tabulky po podzimu nemohou mít Mladoboleslavští ani jiné ambice. Druhým papírově nejlépe umístěným týmem ligy je Baník Ostrava. Jeho roli favorita však srážejí neshody uvnitř klubu, vyhazov úspěšného trenéra Svědíka i odchody několika opor v závěru podzimu. Pohár pro vítěze obhajují pražští Bohemians. Mezi favority se řadí další ligista z hlavního města Dukla. Ukázat se budou chtít také fotbalisté Sigmy Olomouc, kteří musí přetrpět minimálně jednu sezonu s nálepkou druholigového klu­bu.

Známý je již systém nasazení mužstev pro play-off Tipsport ligy, které se odehraje v severočeských Brozanech. V semifinále 24. ledna se střetnou vítěz skupiny A s vítězem skupiny B, a vítěz skupiny C proti vítězi skupiny D. Zápasy o 3. místo a finále jsou na programu o den později 25. ledna, rovněž na stadionu v Brozanech nad Ohří. Ze všech zápasů play-off Tipsport ligy přinese záznamy ČT Sport.

Skupina A (Praha)
FK Baník Most
FK Kolín
FC MAS Táborsko
Bohemians Praha 1905
Skupina B (Praha)
FC Graffin Vlašim
FK Dukla Praha
SK Dynamo České Budějovice
FK Viktoria Žižkov
Skupina C (Mladá Boleslav)
FC Hradec Králové
FK Varnsdorf
FK Mladá Boleslav
FK Pardubice
     
Skupina D (Olomouc)
SK Sigma Olomouc
FK Zbrojovka Brno
FC Baník Ostrava
FC Fastav Zlín
   
Hodnocení článku: 
Average: 4.5 (2 votes)

PODOBNÉ ČLÁNKY

28. 1. 2015 | Nezařazené
Po dva víkendové dny byla upřena pozornost fotbalové...
22. 1. 2015 | Nezařazené
Zimní Tipsport liga 2015 – nejlépe obsazený fotbalový...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Minidres
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER