A mužstvo se před domácím publikem předvedlo výhrou

SK Sokol Brozany vs. SK Union Čelákovice 3:0 (1:0)
17. kolo | DIVIZE sk. B | -pk-

V druhém jarním, respektive 17., kole jsme hostili mladé, se zdravou agresivitou hrající, mužstvo z Čelákovic. Otěže celého utkání jsme drželi pevně v rukou my. V úvodu jsme si vytvořili tlak, který hosté přežili bez úhony. Z nadějných šancí jsme nedokázali nic vytěžit nebo je zlikvidoval hostující brankář Janáček, který své dovednosti předvedl brozanským ochozům po parádní střele Pavla Kopeckého. Ve 30. minutě však rozvášnil fanoušky Antonín Kühn, který šajtlí obstřelil Janáčka, když zužitkoval přesnou příhru za obranu Vratislava Brožíka. Do poločasu se pak hra přelévala z jedné strany na druhou, ale akce končily v náručí obou brankářů nebo je zachytili obránci.

Do druhého poločasu nastoupili obě mužstva v nezměněných sestavách a obraz hry zůstal také stejný. Od obou mužstev bojovný. Na těžkém terénu se příliš krásný fotbal hrát nedal. V 50. Minutě se prosadil domácí kapitán Radek Divecký, který bezpečně proměnil pokutový kop nařízený po faulu na Vratislava Brožíka. Na naše kopačky dorazilo uspokojení, které na malou chvíli využili hosté a na pár minut nás „přibili“ k vápnu. Obrana v čele s brankařem Michalem Kudrnou však chybu neudělala. Na druhé straně se druhým gólem Radek Divecký. Po faulu na Jiřího Vacka se zahrával přímý volný kop. Jeho exekutorem byl Antonín Kühn, který nasměroval svůj centr na značku pokutového kopu a brozanský kapitán vyskočil nejvýše. Černé svědomí měl čelákovický brankář, který při výběhu zaspal a v souboji byl později. Místo míče stačil zasáhnout pouze jeho hlavu… Na třetí branku jsme zareagovali řadou střídání. Na hřiště přišli v krátké době za sebou Tomáš Hora, Pavel Veleba a Radek Gabriel. Utkání se dohrávalo v poklidu a ještě jsme mohli minimálně jednu branku přidat, ale buď scházela přesná příhra nebo klid v koncovce.

V příštím kole naše A mužstvo jede ke svému třetímu jarnímu vystoupení na hřiště lídra soutěže SK Viktorie Jirny.

Branky: 38. Antonín Kühn, 50. z pk a 73. Radek Divecký
ŽK: 2:4
ČK: ---
Rozhodčí: Langer
Diváci: 250

Sestava: Kudrna – Vaněk, Pešula, Rada, Jakub Kühn (81. Gabriel) – Antonín Kühn, Corea, Kopecký, Vacek – Brožík (77. Hora), Divecký (79. Veleba)

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Šňůra na krk
Cena:
60 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER