Brozanští by se prý v ČFL neztratili

SK Sokol Brozany vs. Karlovy Vary
PU | Litoměřický deník

Místo naplánovaného přípravného střetnutí po podzimu s druhým týmem 3. ligy (ČFL) Sokolem Ovčáry bralo vedení brozanského Sokola zavděk duel se šestnáctými Karlovými Vary.

Přestože dal domácí trenér, internacionál Jiří Němec příležitost mladým perspektivním odchovancům v čele se syny někdejších opor divizního kádru z devadesátých let – Jakubovi Kühnovi, Radkovi Gabrielovi nebo v minulém zápase proti Hořovicku Petrovi Lédlovi, tihle kluci nepropadli.

„Nepočítají Brozanští před jarními odvetami s tím, že by se pokusili postoupit do ČFL z druhého místa,“ sondoval víc o šancích domácího mužstva někdejší gólman prvoligových Teplic Četveryk.

„Musím uznat, že Brozany disponují solidním a perspektivním mančaftem. A to i bez svých zkušených opor, bývalých prvoligistů Diveckého, Rady a Veleby,“ pochválil ambiciózní mládí někdejší prvoligový gólman Slávie, dnes trenér hostí z Karlových Varů Juraj Šimurka.

„Jejich herní projev se mi doopravdy moc zamlouval. Se zkušenými hráči v zádech by se ani o kvalitu výš nemuseli ztratit. My naopak budeme rádi, pokud ČFL pro naše fandy zachráníme,“ dodal.

Pro mužstvo brozanského Sokola jistě zajímavé a povzbudivé hodnocení.

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Šála
Cena:
250 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER