Brozany s lídrem ČFL nepropadly

Bohemians Praha - SK Sokol Brozany 3:1 (3:0)
PU | -lap-

S jasným lídrem třetiligové soutěže a největším favoritem postupu do II. ligy uhráli fotbalisté divizního Sokola Brozany velmi solidní výsledek. Na Střížkově podlehli Bohemians Praha 3:1.

Začátek nám ale moc nevyšel. První gól jsme totiž dostali už v první minutě. Chvíli nám trvalo, než jsme se rozkoukali. Domácí byli v první půli mnohem nebezpečnější. Dali tři branky a od dvou dalších nás ještě uchránil gólman Vacho. Druhá část byla z naší strany lepší. Dokázali jsme také skórovat, když se hlavou prosadil Rada, který zastoupil útočníky,“ řekl Litoměřickému Deníku manažer Sokola Jan Kudlička.

Brozanští fotbalisté, kterým po podzimu patří čtvrtá příčka ve skupině B, zahájí mistrovskou soutěž už o víkendu, kdy se představí v Polepech (6. místo).

Branky SK: Rada
Sestava: Vacho – Kopecký, Rada, Vaněk, Pešula – Kühn, Divecký, Corea, Vacek – Brožík, Veleba (Gnahoui, Uka, Lédl, Rosocha)

CD s oficiální hymnou