Brozany vyhrály i díky hattricku Brožíka

FK Polepy - SK Sokol Brozany 1:5 (1:1)
DIVIZE sk. B | -pk-

V prvním jarním utkání zavítalo naše A mužstvo na hřiště nováčka z Polep. Domácí borce jsme zaskočili hned v první minutě, kdy nově příchozí útočník Vratislav Brožík po hrubce polepské obrany propálil brankáře Malého.

Domácí byli naším vstupem do utkání zaskočeni, ale po deseti minutách se oklepali a přebrali iniciativu hry a po zbytek prvního poločasu předváděli lepší hru. Jejich bojovnost vyvrcholila ve 44. minutě, kdy nejlepší domácí střelec Vančura zužitkoval nedůraznou malou domů a přeloboval Tomáše Poštulku – 1:1.

Branka do šatny nás ale nesrazila na kolena. Opět jsme udeřili na začátku druhého poločasu, kdy se podruhé v zápase prosadil Brožík, když využil přesnou kolmici Diveckého mezi domácí stopery. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale všechny akce končily na hranici velkého vápna. Domácí v tuto chvíli zvýšili obrátky a přitlačili nás na vlastní polovinu, z čehož pramenily nebezpečné situace před naší brankou. Série rohů zaváněly inkasováním vyrovnávacího gólu, ale veškeré snahy domácích bezpečně likvidoval ve spolupráci s obránci, dnes skvěle chytající, Tomáš Poštulka.

Vítr z plachet domácím sebral opět Brožík, když po dlouhém autu Pešuly, vyhraném hlavičkovém souboji Rady a zpětné přihrávce Diveckého nedal domácímu brankáři šanci a potřetí v utkání rozvlnil síť, čímž zkompletoval svůj hattrick.

Domácím to však bojovnost nesebralo a stále se snažili minimálně zkorigovat výsledek. Další hřebíček do rakve zatloukl Antonín Kühn. V 70. minutě si naběhl na přesný centr Vacka a nekompromisně uklidil míč do sítě.
Utkání se dohrávalo v poklidu ve středu hřiště. Výsledek kosmeticky upravil v 87. minutě Kopecký, když po samostatném úniku z poloviny hřiště chladnokrevně poslal míč podél gólmana do branky.

Branky: 44. Vančura - 1., 49. a 63. Brožík, 70. Kühn A., 87. Kopecký
ŽK: 1:1
ČK: ---
Rozhodčí: Duchoň
Diváci: 150

Sestava: Poštulka - Vaněk, Pešula, Rada, Kühn Jakub - Kühn Antonín, Corea, Kopecký, Vacek (88. Lédl P.) - Divecký (87. Uka) Brožík (80. Hora)

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Sklo 0,5l
Cena:
300 Kč*

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER