Kudlička: Dánové u nás hráli opravdu velmi dobrý fotbal

Brozany – Naesby 1:3 (0:2)
PU | -lap-

Možná až na nečekaně kvalitního soupeře narazili o víkendu v dalším přípravném duelu fotbalisté divizního Sokola Brozany.

Třetiligový Naesby Kodaň, který se na zdejší umělce představil, měl ve svém středu řadu mladých, důrazných hráčů, pro které nebyl žádný míč předem ztracený. Hosté si v prvním poločase zajistili dvoubrankové vedení. To ještě navýšili ve druhé půli. Odpovědět pak dokázal jen Kopecký.

„Dánové hráli opravdu dobře. Neměli by u nás problémy ani ve II. lize. Lepší byli především v první půli,“ přiznal manažer Sokola Jan Kudlička. V sobotu hrají Brozany v Praze se Slavií B.

Branka SK: Kopecký
Sestava: Poštulka – Uka, Vaněk, Rada, Tupý – A. Kühn, Divecký, Kopecký, Vacek – Brožík, Rosocha (J. Kühn, Gabriel, Corea, Veleba)

Kšiltovka 90 let