Druhé domácí utkání v řadě jsme opět zvládli

SK Sokol Brozany - FK Slavoj Žatec 2:0 (1:0)
21. kolo | DIVIZE sk. B | -pk-

V dalším domácím utkání jsme potvrdili vítězství z předchozího kola. Od minulého domácího utkání s SK Viktorie Jirny nebyla naše hra tak kvalitní, ale bojovnost nechyběla. Hra probíhala především ve středu pole s nesčetnými osobními souboji. Počasí utkání moc nepřálo. Zima a neustálý déšť komplikovali hru obou mužstev a tak již zmíněná bojovnost převyšovala fotbalový um zúčastněných. My jsme se s tím nakonec vyrovnali lépe a zopakovali i výsledek z 20. kola 2:0.

Začátek utkání patřil nám, což vygradovalo první brankou. Ve vápně byl sražen Tomáš Hora a sudí Vitner nařídil pokutový kop. K jeho zahrání se postavil František Mašanský a nezklamal. Svou střelu nasměroval do protipohybu žateckého brankáře a nebylo co řešit – 1:0. Od té doby jsme měli více ze hry, ale naše útoky končily před pokutovým územím nebo chyběla potřebná přesnost v přihrávkách či zakončení. Hosté měli stejný problém jako naši borci. Na začátku druhého poločasu byla naše aktivita vyšší než soupeřova a odměnou byl druhý vstřelený gól. Pavel Kopecký vybojoval ve středu pole míč, posunul ho na pravou stranu na nabíhajícího Tomáše Horu. Ten do vápna poslal nadýchaný centr, který žatecký brankář Švarc nezachytil a pro Martina Maška bylo dopravení míče do prázdné brány „hračkou“ – 2:0. Hosté se nadále snažili o zkorigování výsledku, když hlavně Jakubov byl v útoku velmi nebezpečný. K jeho smůle vše s precizností likvidovala naše obrana. Několik vzrušení před oběma brankami ještě nastalo, ale ani jedno z nich další brankou neskončilo.

V dalším kole zajíždíme do Čelákovic, kde chceme potvrdit momentální herní i výsledkovou formu.

Branky: 12. František Mašanský z pk, 59. Mašek
ŽK: 2:5
ČK: ---
Rozhodčí: Vitner
Diváci: 130
       
Sestava: Kudrna - Vaněk, Tupý, Pešula, Jakub Kühn - Janda, Kopecký, František Mašanský, Vacek - Hora, Tomáš Mašanský (46. Mašek)

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Šála
Cena:
250 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER