Litol jsme přehráli bez větších problémů

SK Sokol Brozany - FK Litol 3:0 (1:0)
25. kolo | DIVIZE sk. B | -pk-

Brozany - Ve 25. Kole divizní skupiny B jsme přivítali hosty z předměstí Lysé nad Labem. Soupeři jsme chtěli „oplatit“ prohru z jejich hřiště, což se nám povedlo. Naši hráči předvedli velice dobrý výkon a po zásluze vyhráli nad Litolí 3:0.

Po celé utkání jsme měli herní i územní převahu. Hosté hlavně v prvním poločase několikrát pozlobili naši obranu, ale vše jsme s bravurou vyřešili a Michal Kudrna se po konci zápasu mohl pyšnit vychytanou nulou. My jsme však nezůstali pozadu a od první minuty vehementně zaměstnávali hostující obranu, kterou řídil bývalý ligový hráč Adam Petrouš. Naše převaha se nám málem paradoxně nevyplatila, když ve 34. minutě šel sám na brankáře hostující útočník. Kudrna jeho samostatný nájezd nadvakrát zlikvidoval. O čtyři minuty později jsme se konečně prosadili. Nejdříve do vápna poslal přetažený centr Vacek, na zadní tyči jej sebral Antonín Kühn jr., posunul na Kopeckého a ten měkoučkým centrem našel ve vápně osamoceného Tomáše Mašanského, který hlavou mířil přesně a o pravou tyč dopravil míč do sítě Litole – 1:0. Do konce prvního poločasu se již nic závažného nestalo a tak jsme se mohli připravit na druhé dění.

Druhý poločas byl zcela v naší režii. Hosté se snažili prosadit především z brejků a standardních situací. Obrana ale bezpečně odvracela jakékoli šance nebo jejich náznaky. Neutuchající snaha zvýšit brankový rozdíl byla enormní, ale nedařila se finální fáze – zakončení. Klid na naše kopačky vnesl střídající Salim Sdiri. Od příchodu na hřiště uběhlo necelých 30 vteřin a hned skóroval. Převzal přihrávku, míč zatáhl do vápna a zakončil na bližší tyč – 2:0. Nepřestali jsme se tlačit do vápna a odměnou naší snahy byla třetí branka, kterou opět vstřelil Salim Sdiri, když hlavou zužitkoval přesný centr Jiřího Vacka. Po našem třetím zásahu se už utkání jen dohrávalo…

Branka: 78. a 84. Sdiri, 38. Tomáš Mašanský
ŽK: 1:1
ČK: ---
Rozhodčí: Svoboda
Diváci: 110
       
Sestava: Kudrna - Vaněk, Tupý, Pešula, Hora - Antonín Kühn, Kopecký, František Mašanský (82. Mašek), Vacek - Ahmed, Tomáš Mašanský (77. Sdiri)

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Kšiltovka 90 let
Cena:
200 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER