Po dvou penaltách a červené kartě jsme z Neratovic body nepřivezli

FK Neratovice-Byškovice - SK Sokol Brozany 2:1 (0:0)
19. kolo | DIVIZE sk. B | -mr-

V 19. kole zavítalo naše A mužstvo na půdu Neratovic-Byškovic, kde se chtělo pokusit navázat na domácí výhru s Meteorem Praha.

První poločas moc šancí ani pohledného fotbalu nepřinesl. K našemu prvnímu střeleckému pokusu se dostal v šesté minutě Sdiri, který napřáhl na hranici velkého vápna, ale jeho střela cestu mezi tyče nenašla. Další čtvrthodinu jsme domácího Prokeše prakticky neohrozili. Ve dvacáté minutě se ke střele odhodlal Kopecký, jehož rána ovšem skončila vedle levé tyče. O tři minuty později se ve vápně z čista jasna zjevil Tomáš Mašanský, který bohužel netrefil míč zcela ideálně a ten tak skončil v zámezí. Ve dvacáté páté minutě jsme se opět tlačili před domácí branku. Centrem z pravé strany vybídl Janda k zakončení opět Tomáše Mašanského, jehož hlavička skončila jen těsně nad břevnem.

Deset minut po začátku druhého poločasu se do slibné šance v pokutovém území prodíral Mašek, jehož střela byla pouze zblokována na rohový kop. Šedesátá minuta přinesla jednu z našich největších šancí. Odkop domácího obránce vystihl Mašek, který se vřítil do vápna a zpětnou přihrávkou vybídl ke skórování Sdiriho, který bohužel nedokázal přesně zakončit.

V šedesáté páté minutě se naopak začaly dít velké věci v našem pokutovém území. Janda při jednom ze svých obraných zákroků zahrál podle sudího rukou, ten nařídil pokutový kop a zároveň udělil Jandovi červenou kartu. Míč na značku pokutového kopu si postavil Pinkas, jehož penaltový pokus ovšem Kudrna bravurním zákrokem zlikvidoval. Bohužel o pár vteřin později se ozvala píšťalka hlavního sudího znovu a kvůli předčasnému vběhnutí jednoho z našich obránců do vápna si mohl Pinkas penaltu zopakovat. Svůj reparát složil na jedničku a tentokrát nedal Kudrnovi šanci.

V osmdesáté minutě to bylo opět o něco veselejší. Pešula poslal do vápna dlouhý aut, František Mašanský si dobře pokryl míč a z bezprostřední blízkosti propálil vše, co mu stálo v cestě. Naše radost z vyrovnání ale neměla dlouhého trvání. O pět minut později se znovu pískala penalta za ruku v našem pokutovém území. Tentokrát se proti pravidlům provinil Kopecký. Z nařízené penalty se podruhé v utkání nemýlil Pinkas. Na tuto branku už jsme bohužel zareagovat nestihli, a tak jsme odjížděli z Neratovic s prázdnou…

Branky: 65. a 85. Pinkas (P) – 80. Mašanský Fr.
ŽK: 0:3
ČK: 0:1 (Janda)
Rozhodčí: Kubr
       
Sestava: Kudrna – Janda, Pešula, Tupý, Kühn Jakub – Hora, Mašanský Fr., Kopecký, Vacek – Sdiri (77. Umar), Mašanský T. (36. Mašek)

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Almanach
Cena:
200 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER