Jarní neporazitelnost A týmu skončila v Žatci

FK Slavoj Žatec - SK Sokol Brozany 2:1 (1:1)
24. kolo | DIVIZE sk. B | -sk-, Hynek Dlouhý

Ani bouřlivé koučování Jiřího Němce nezajistilo našim barvám další divizní body a všechny tři naopak zůstaly fotbalistům domácího Slavoje. Pro nás tak skončila úspěšná jarní série bez porážky.

Každá série jednou končí...
Ján Kudlička, manažer

Oba týmy vstoupily do utkání opatrně, poprvé se „na dostřel" dostal Žatec v 17. minutě, ale Hynek nemířil hlavou přesně. Stejný hráč, tentokrát při mnoha zraněních netradičně na postu hrotového útočníka, pálil mimo i ve 21. minutě, když se snažil zužitkovat centr Klince.

Náš tým se do první vážnější příležitosti dostal až ve 29. minutě, hned z toho byla ale branka. Baštýřovi příliš nepomohla obrana, navíc centr vyboxoval jen k Francovi, a ten celkem pohodlně dával na 0:1. Už ve 37. minutě ale bojovně hrající Slavoj vyrovnal. Fiřt založil akci po levé straně, přistrčil Klincovi, který se prosadil i přesto, že byl v hodně těžké pozici – 1:1. Do poločasu mohl ještě jednou rozjásat fanoušky domácích Heinc, ale v dobré střelecké pozici z voleje pálil jen do náruče Vacha.

Po změně stran o sobě poprvé dali vědět naši borci, po rohu ale zlikvidoval naší šanci Baštýř. Na druhé straně se prosazoval Sýs, jeho hlavička ale nebyla dost důrazná. V 66. podobně zakončoval Hynek. V 71. se před Baštýře dostal Sýkora, jehož pokus o lob ale žatecký gólman také zneškodnil. Na druhé straně pálil Klasna těsně vedle pravé tyče. Skóre se ale měnilo až v 76. minutě, když Žatec vytvořil před naším brankářem obrovskou melu a v ní se nejlépe zorientoval Karban 2:1.

Od té chvíle se Slavoj stáhl na svou polovinu. Naše mužstvo se snažilo překonat jeho obranný val, ale neúspěšně, naopak Žatec vyrážel k nebezpečným protiútokům. Největší příležitost měl v 83. Sýs, ale nastřelil jen tyč. „Každá série jednou končí. Podali jsme špatný výkon ve všech řadách," zhodnotil duel manažer týmu Ján Kudlička.

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
37. Klinec, 76. Karban – 29. Franc
ŽK: 
2:3
ČK: 
-:-
Rozhodčí: 
Kyncl
Diváci: 
150
Sestava: 

Vacho – Cibulka, Džuban, Uka, Tupý – Marič, Zadina, Franc, Vacek (60. A. Kühn) – Sýkora (75. J. Kühn), Benda (70. Gnahoui)

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

16. 4. 2015 | A - tým
Úvod z říše snů. Tak lze nazvat vstup našeho týmu do...
16. 9. 2014 | A - tým
Náš A tým opět naplno bodoval. Tentokrát si bez větších...
9. 10. 2013 | A - tým
Kdo viděl začátek zápasu, asi jen těžko uvěřil konečnému...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Minidres
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER