Utkání v Chomutově bylo nečekaně jasnou záležitostí

AFK LoKo Chomutov - SK Sokol Brozany 0:7 (0:2)
13. kolo | DIVIZE sk. B | -lap- ; -sk-

Utkání mezi týmy ze spodních příček tabulky divizní skupiny B se změnilo v jasnou záležitost našeho týmu, který deklasoval domácí AFK LoKo Chomutov 7:0.

Domácí zcela odešli a my si v pohodě navyšovali vedení...
Ján Kudlička, manažer

„Já tomu už asi nerozumím, ten fotbal opravdu nemá logiku,“ usmíval se manažer Ján Kudlička. „Zatímco my jsme přijeli slátaní bez několika hráčů, navíc se v pátek zranil Jirka Vacek, z domácích šla při rozcvičení hrůza. Vypomáhala jim totiž řada hráčů z Mostu. Spíš jsem čekal, že to bude jednoznačné v jejich prospěch.

Jenže my jsme v 15. minutě vedli 2:0 a Chomutov v podstatě neměl žádnou šanci. Ani za tohoto stavu jsem to v poločase neviděl jako hotové. Hrálo se na těžkém terénu, mohlo se stát ledacos. Ovšem domácí zcela odešli a my si v pohodě navyšovali vedení.“

Sice jsme zůstali na 14. příčce, ale řádně jsme si vylepšili skóre… „Jsme třetí odzadu a máme aktivní skóre 18:16, to je neuvěřitelné. Chybějí nám body, potřebujeme ještě do konce podzimu nějaké získat. Věřme, že to vyjde už ve víkendovém derby s Lovosicemi.“

Hodnocení článku: 
Average: 4 (5 votes)
Branky: 
10. a 68. Gnahoui, 15. a 73. Sýkora, 55. a 82. Franc, 77. Pešula
Rozhodčí: 
Baum
Diváci: 
100
Sestava: 

Vacho - Janda, Pešula, Uka, Tupý - Kühn, Zadina, Franc, Marič (88. Kalous) - Gnahoui (88. Matuszewski), Sýkora (80. Kopecký)

VIDEO

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

12. 8. 2014 | A - tým
Ani napotřetí neporazila chomutovská LoKotka naše A...
3. 6. 2014 | A - tým
Z šestibrankového debaklu v Neratovicích jsme se rychle...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Almanach
Cena:
200 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER