Domácí ztráta s Radotínem

SK Sokol Brozany - Olympia Radotín 0:2 (0:1)
29. kolo | Fortuna ČFL | Autor: Václav Beneš; edit: -sk-

V minulém kole prohráli brozanští fotbalisté sousedské derby na hřišti Litoměřicka. Tentokrát přivítali v neúplné tabulce čtvrtou Olympii Radotín. Domácí vstoupili do zápasu hodně aktivně, ale hosté využili v deváté minutě hned svou první velkou šanci. Dalšího gólu se diváci do přestávky nedočkali, i když bylo k vidění několik dalších slibných šancí na obou stranách. Ve druhé půli byla k vidění bitva, kdy se domácí snažili vyrovnat a radotínští přidat pojistku, což se jim podařilo dvacet minut před koncem. Sokol se po tomto kole propadl na poslední, tedy sedmnáctou, příčku.

V sedmé minutě našel Šollar dlouhým centrem z levé strany ve vápně Chukwumu, jehož rána bez přípravy byla zablokována a následnou dorážku zlikvidoval gólman Čáp. V deváté minutě vystřelil ve vápně z levé strany hostující Oikonomikos, jehož bomba se odrazila od vzdálenější tyče před zcela volného Basseye, jeho rána se odrazila od břevna za brankovou čáru. Ve 24. minutě přihrál na pravé straně Trýzna, ale Bassey přehodil nejen domácího Vávru, ale i jeho branku. Ve 27. minutě dostal Bassey od Milce další parádní přihrávku za obranu, ale Vávra jeho bombu z pravé strany vyrazil na roh. Ve 43. minutě se ve vápně po kontaktu s Bubeníčkem ochotně poroučel k zemi Sarr a sudí Hanousek ocenil jeho herecký výkon žlutou kartou.

V 52. minutě chytil Vávra míč na hranici pokutového území, ale dle názoru hlavního rozhodčího těsně před ním, proto nařídil přímý kop a domácímu gólmanovi ukázal žlutou kartu. V 58. minutě nabil Studecký ve vápně Šollarovi, jehož povedenou ránu k pravé tyči Čáp vyrazil. V 70. minutě rozehrál Volek přímý kop z pravé strany a jeho dlouhý centr usměrnil do sítě hlavou Bassey a zvýšil tak vedení hostů na 2:0. V 78. minutě rozehrál Mešič přímý kop, ale jeho dlouhý centr prodlužil Stehlík hlavou pouze nad branku. V 86. minutě napřáhl před vápnem Šollar, jehož sražený pokus skončil také nad brankou. V 87. minutě přihrává ve vápně z levé strany od koncové čáry Eliášovi, jehož střela bez přípravy letěla vysoko nad. Utkání skončilo výhrou hostů a tři body se tak stěhují do Radotína.

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
9. Bassey, 70. Bassey
ŽK: 
4:1
Rozhodčí: 
Hanousek – Řeháček, Mrkáček
Diváci: 
74
Sestava: 

Vávra – Maigini, Cibulka, Stehlík, Bubeníček – Petryk (83. Marič), Mešič, Studecký, Šollar – Chukwuma (76. Eliáš), Farkaš

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Šňůra na krk
Cena:
60 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER