Čermák: Propadli jsme v obranné činnosti

SK Sokol Brozany - SK Zápy 1:5 (0:2)
5. kolo | Fortuna ČFL | Autor: Litoměřický Deník; edit: -sk-

Jednoduše jsme propadli, celý mančaft zklamal hlavně v obranné činnosti
Petr Čermák, trenér

Svěřenci Petra Čermáka nedokázali v České fotbalové lize zastavit sérii porážek a v duelu s celkem Záp podlehli vysoko 1:5.

Samotný zápas měli od začátku v rukou fotbalisté Záp, kteří s přehledem využívali hrubých chyb v naší obraně. Skóre utkání otevřel už ve 4. minutě hostující Matějka, ve 20. minutě měl obrovskou šanci Bubeníček, jenže neuspěl. Vedení Záp tak takřka z protiútoku zdvojnásobil Putz, podle stejných not se pokračovalo i po změně stran. Další trefy přidali Janko, Duben a Kopecký, za náš celek korigoval v 67. minutě Bubeníček.

„Toto utkání se nedá hodnotit, protože jsme jednoduše propadli, celý mančaft zklamal hlavně v obranné činnosti. Nic víc, nic míň. Navíc jsme nechtěli rychle inkasovat a hosté šli do vedení už ve čtvrté minutě. Věděli jsme, co nás čeká. Zápy hrají tvrdě a mají výborné standardky. Věděli jsme to, akorát že jsme zaspali a oni toho dokázali využít“, prozradil po utkání trenér Petr Čermák. 

Brozanský kouč nebyl spokojený ani se vstupem klubu do sezóny. „Nemůžu ho hodnotit pozitivně, protože jsme získali jen tři body v úvodním duelu a pak jsme všechno prohráli. Musíme zapracovat hlavně na obranné činnosti. To je nyní to prvořadé, jinak se nezvedneme."

K oporám fotbalistů Záp patří i bývalý hráč Bohemians či Hradce Králové Michal Pávek, který byl s výkonem svého týmu hodně spokojený. „Přijeli jsme sem vyhrát. Byl to těžký zápas, domácí jsou nečitelný tým, vše se zde nyní změnilo. Když to řeknu, je to tam samý cizinec a nikdy nevíte, jak k tomu přistoupí. Chtěli jsme dát rychlý gól, což se povedlo a pak jsme zápas už jen kontrolovali.“

Našemu týmu se v průběhu zápasu zranili dva hráči a jeden dohrával s bolestmi. "Chukwuma Chukwudi zřejmě dostal v souboji ránu kolenem od hostujícího brankáře, Radek Cibulka měl problémy s kolenem již před zápasem a v zápase ho to doběhlo. Tomáš Bubeníček dohrával s bolestmi kolene," vysvětluje Čermák.

V dalším kole nás čeká cesta na východ Čech, kde se utkáme s pardubickou rezervou.

 

Hodnocení článku: 
Average: 4 (1 vote)
Branky: 
67. Bubeníček – 4. Matějka, 20. Putz, 57. Janko, 65. Duben, 83. Kopecký
ŽK: 
2:2
Rozhodčí: 
Vychodil - Urban, Matyš
Diváci: 
314
Sestava: 

Raicevic – Obrtlík, Luzin, Bubeníček, Vojvodic (66. Pavlíček) – Peréz, Cibulka (C) (36. Hruštinec), Výborný – Hovsepyan, Ajinovic, Chukwuma (76. Jakš)

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

29. 9. 2021 | A - tým
Utkal se první s třetím, takže tu plichtu beremeJiří...
6. 6. 2019 | A - tým
V předehrávce 34. kola prohráli brozanští fotbalisté...
9. 11. 2018 | A - tým
V minulém kole prohráli brozanští fotbalisté v Radotíně, s...
30. 5. 2018 | A - tým
Vyhrát jsme si nezasloužili...Ján Kudlička, manažerPrvní...

Stránky

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Hrnek 90 let
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER