Černá série pokračuje

FK Chlumec nad Cidlinou – SK Sokol Brozany 5:1 (2:0)
9. kolo | Fortuna ČFL | Autor: -sk-

Chyběla nám komunikace, tvrdost, zodpovědnost, vůle vyhrát, a hlavně fotbalové srdce...
Tomáš Bubeníček

O další utkání natáhl svou sérii náš celek v České fotbalové lize, radost z ní ale nemáme. Porážka 1:5 v Chlumci nad Cidlinou protáhla sérii bez bodu už na osm zápasů.

Pod dekou hrající Brozany cestovaly do rozjetého Chlumce nad Cidlinou v roli jasného outsidera, což se projevilo od úvodních minut. Domácí zamkli Brozany na jejich půlce, tlak přetavil v úvodní branku utkání ve 25. minutě Bastin. Chvíli na to využil penaltu Jarkovský. Po změně stran korunovali Chlumečtí svou převahu třemi trefami během 14 minut. Brozanům byla útěchou alespoň penalta v 90. minutě, kterou proměnil Hovsepyan.

„Těžko se mi hodnotí takhle po všech stránkách nezvládnuté utkání. Soupeř na nás v domácím prostředí vletěl s parádní formou v zádech, což bylo od začátku znát na jejich sebevědomí. Naopak u nás byl hodně vidět velmi opatrný až nesmyslný ostych a strach hrát. Nechali jsme se hned od první minuty zatlačit před vlastní vápno a jen se snažili zachytávat náběhy soupeře. Ani v druhém poločase se hra nijak nezměnila. Čelili jsme stálým náběhům hráčů, které jsme nebyli schopni přebírat. Bohužel nám tentokrát chybělo úplně všechno. Komunikace, tvrdost, zodpovědnost, vůle vyhrát, a hlavně fotbalové srdce. Je potřeba to vše hodit za hlavu a začít od začátku“, zhodnotil utkání Tomáš Bubeníček.

„K tomu utkání není co dodat. Propadli jsme ve všech činnostech. Hráči vůbec nepochopili, co bychom měli hrát. A i když si to říkáme stále dokola, tak jsou to pořád individuální chyby, které nás sráží na kolena“, doplnil trenér Petr Čermák.

Asistent domácího trenéra Tomáš Hrabík byl naopak spokojen. „Do zápasu jsme vstoupili dobře, ale úvodní šance jsme ještě neproměnili. Do poločasu jsme poté dvakrát skórovali ze standardních situací. I ve druhé půli jsme byli jasně lepší a hosté skóre upravili až v poslední minutě z penalty. Jsme rádi, že po náročném utkání s Bohemkou kluci zvládli přepnout na ČFL.“ (Převzato z www.chlumecky-fotbal.com)

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
25. a 65. Bastin, 30. Jarkovský (pen.), 61. Čáp, 75. Korba – 90. Hovsepyan (pen.)
ŽK: 
1:2
Rozhodčí: 
Szikszay Ladislav - Grimm Tomáš, Košan Martin
Diváci: 
264
Sestava: 

Lipš – Luzin, Obrtlík, Aljinović (69. Turek), Bories (75. Výborný), Hruštinec, Hovsepyan, Cibulka (C), Jakš, Bubeníček, Mešič (81. Walter)

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

26. 8. 2021 | A - tým
Chlumec nám ukázal nedostatky, které musíme eliminovat....

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Sklo 0,5l
Cena:
300 Kč*

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER