Petr Čermák novým trenérem A týmu

Autor: -sk-

K zásadní změně, konkrétně na trenérské pozici, došlo na startu přípravy nového ročníku České fotbalové ligy.

Na úterním zahajovacím tréninku „A“ týmu byl, jako hlavní trenér, představen Petr Čermák, který nahradil dosavadního lodivoda Jiřího Němce. Petr Čermák již v Brozanech na trenérské pozici působil, a to když převzal tým po Přemyslu Bičovském na podzim roku 2015. V lednu 2016 ovšem Petra Čermáka nahradil Jiří Němec. V tuto chvíli se Čermák vrací na startu nové sezony opět jako hlavní trenér.

Petr Čermák v Brozanech působil i jako hráč, a to v letech 1993 až 1996. Čtyři sezóny působil také v rakouském celku SC Wiener Neustadt. V československé lize hrál za Škodu Plzeň, Slavii Praha a Zbrojovku Brno. Nastoupil ke 146 ligovým utkáním ve kterých nastřílel 40 branek.

Byl i v olympijském výběru Československa. Na olympiádu do USA (Los Angeles, 1984) se ale díky bojkotu států východní Evropy nakonec nepodíval.

Jako trenér prošel Sportovními centry mládeže Admiry, Bohemians a Slavie Praha. Jeho další trenérská cesta vedla k ženským týmům obou pražských „S” a v neposlední řadě k ženské reprezentaci České republiky od U17 až k A týmu.

Jako asistent trenéra bude u týmu působit Jiří Šmidrkal, který se dohodl na ukončení spolupráce v Roudnici nad Labem a přichází společně s Petrem Čermákem.

 

Hodnocení článku: 
Average: 5 (1 vote)

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Almanach
Cena:
200 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER