Předčasný konec sezóny

Autor: -sk-

Vážení a milí fotbaloví přátelé a fanoušci,

dnes 7. 4. 2020 proběhlo zasedání výkonného výboru FAČR, který rozhodl o ukončení stávající soutěže 2019/2020 a uzavření tabulky ve stavu po prvním kole jarní části. Kluby nepostupují a nesestupují. Dle informací mohou ještě přijít nějaké změny o kterých bude rozhodovat Řídící komise.

Vedení klubu nyní netrpělivě vyčkává na rozhodnutí vlády a povolení kolektivních sportů. V té chvíli opět začnou tréninkové jednotky A-týmu i mládežnických družstev s cílem připravit se co nejlépe na další sezónu jako tzv. „předpříprava“.

Následně klub zahájí nutná jednání s hráči a kluby o prodloužení dohod o hostování a smluv. Zároveň bude probíhat sestavování týmu, kde doufáme, že stávající hráči budou chtít spolupráci s naším klubem prodloužit, stejně tak, jako chceme my. S hráči jsme neustále v kontaktu a snažíme se je informovat ihned jak přijdou nové informace. Tréninky jsou momentálně v individuální režii každého hráče. Společně však doufáme v brzký návrat na trávník.

Takzvaná předpříprava, jak už byla zmíněna, bude obsahovat pravidelné tréninkové jednotky a pokud asociace a vláda dovolí, tak i přátelská utkání, aby tým nepřišel o herní vytíženost. Následně bude předpříprava ukončena a bude prostor pro dovolenou. Poté už zahájíme klasický režim letní přípravy a vstup do sezóny 2020/2021. Stejným způsobem to bude i u mládežnických družstev, kdy bychom rádi děti udrželi v pohybu a režimu na který jsou navyknuti.

Závěrem bychom rádi řekli, že jsme velice rádi za udržení třetí nejvyšší soutěže i přes to, že jsme o to nemohli bojovat přímo na hřišti. Věříme, že jsme fanoušky alespoň prvním jarním kolem přesvědčili, že jsme chtěli tento boj vyhrát. Společně se těšíme na další sezónu, kdy se budeme snažit být více než vyrovnaným soupeřem všem ostatním týmům ČFL.

Tímto bychom rádi poděkoval všem členům, trenérům a hráčům klubu SK Sokol Brozany za rozumné a pohotové jednání s ohledem na zdraví všech.

Výkonný výbor SK Sokol Brozany

 

Hodnocení článku: 
Average: 5 (1 vote)

PODOBNÉ ČLÁNKY

5. 5. 2021 | A - tým
Na základě harmonogramu rozvolňování ze strany státních...
12. 3. 2020 | A - tým
Klub informuje fanoušky, že ačkoliv se mělo nedělní utkání...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

CD s oficiální hymnou
Cena:
50 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER