Všechny body do Jablonce

SK Sokol Brozany - FK Jablonec B 1:3 (0:0)
14. kolo | Fortuna ČFL | Autor: Litoměřický Deník; -sk-

Měli jsme špatných patnáct minut, kdy jsme nebyli ochotni plnit dané úkoly.
Michal Obrtlík, SK Sokol Brozany

Fotbalisté Brozan prohráli i ve 14. kole ČFL a s bilancí pouhých dvou výher zůstávají nadále u dna tabulky. Tentokrát nestačili v domácím prostředí na lídra tabulky, rezervu prvoligového Jablonce, jež si odvezla výhru 3:1.

Po bezbrankové první půli otevřel po změně stran skóre z penalty Skuhravý, v 68. minutě navýšil na 2:0 Daníček. Jakš sice pět minut na to snížil, ovšem po stejném časovém úseku přidal pojistku Koblížek. Sokol tak nevyužil možnosti smazat pětibodovou ztrátu na rezervu Teplic, která prohrála 1:7 v Hradci Královém. V dalším kole čeká Brozany zápas na hřišti Mladé Boleslavi B, která je čtvrtá.

"První poločas byl z naší strany velmi dobrý. Měli jsme dvě stoprocentní příležitosti, ale ty jsme neproměnili. Jablonec jsme do vážnější situace nepustili. Začátek druhého poločasu Jablonec zahájil převahou a z té vyústila penalta kterou proměnil. Pak jsme měli špatných patnáct minut, kdy jsme nebyli ochotni plnit dané úkoly. Jablonec z toho vytěžil dvě branky. Po našem snížení jsme měli další šanci vrátit se na dostřel, ale trápení v koncovce nebere konce. Pro nás možná krutá porážka", zhodnotil utkání Michal Obrtlík.

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
73. Jakš – 51. Skuhravý (pen.), 68. Daníček, 78. Koblížek
ŽK: 
2:0
Rozhodčí: 
Vokoun - Nejedlo, Machýček
Diváci: 
169
Sestava: 

Němec – Aljinovic, Bubeníček, Cibulka (C) (85. Výborný), Hovsepyan, Hruštinec, Chukwuma, Jaks, Obrtlík, Pavlíček, Walter

PODOBNÉ ČLÁNKY

28. 9. 2021 | A - tým
Brozany se v Jablonci představili jako fyzicky výborně...

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Sklo 0,5l
Cena:
300 Kč*

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER