Václav Pardubský: V Brozanech jsem absolutně spokojený

Autor: -sk-

Jsi tu sice od druhé poloviny minulé sezóny, ta ale byla předčasně ukončena, takže jsi v podstatě stále nováčkem týmu. Jak se cítíš v dresu SK Sokol Brozany, jak tě přijala kabina a jsi spokojený po všech stránkách?

Musím říct, že jsem v Brozanech absolutně spokojený. Kabina mě přijala v  pohodě, kluci jsou tu skvělí. Je to tu takový příjemný rodinný klub. Vážím si toho, že tu můžu být.

Jak vidíš průběh letošní sezóny po prvních dvou kolech ČFL?

Tak první zápas se nám výsledkově podařil, což nás všechny uklidnilo. Bylo to těžké utkání, o to cennější pro nás je, že jsme jej zvládli. Druhé kolo v Přepeřích jsme si prohráli sami. Zase se nám potvrdilo to, že jeden dobrý poločas na vítězství nestačí.

Odkud jsi k nám přišel a jakými týmy jsi prošel před přestupem do „Sokola“?

S fotbalem jsem začínal v pěti letech v AFK Slavoj Podolí. Poté jsem v deseti přestoupil do SK Slavia Praha, kde jsem vydržel až do svých dvaadvaceti let. V devatenácti letech jsem poprvé okusil dospělý fotbal, když jsem odešel na hostování do druholigové Viktorie Žižkov, kde jsem strávil 2 roky. Potom jsem strávil jeden rok na Vyšehradě, a po konci smlouvy přestoupil do Sokola Brozany.

Jaké jsou tvé další cíle ve fotbalové kariéře? Můj hlavní cíl je abychom se letos umístili co nejvýše, nejlépe v první pětce soutěže. Nebude to jednoduché ale věřím, že na to máme dost silný tým plný dobrých fotbalistů.

Jaký jsi, dle tvého názoru, typ fotbalisty? (bojovný, technický, rychlostní, soubojový, máš rád balón a podobně…)

Představil bych se jako rychlostní bojovný obránce, který rád podporuje ofenzívu. Své nedostatky v technice nahrazuji bojovností a přístupem.

V Brozanech jsi zaujmul post pravého obránce, jaký je tvůj ideální post co jsi hrál nebo co bys hrát chtěl?

Od nějakých patnácti do jednadvaceti let jsem všude hrál levého obránce, i když jsem pravák. Poslední rok hraju napravo a asi mi to vyhovuje více.

Závěrem nám pověz, co bys vzkázal fanouškům SK Sokol Brozany, kteří nás podporují nejen při domácích zápasech.

Chtěl bych jim strašně moc poděkovat a zároveň je pozvat na další domácí zápasy. Bylo pro mě velmi milým překvapením, že na náš první domácí zápas dorazilo přes 300 lidí. Všem se nám hraje daleko lépe a doufáme, že si jejich další přízeň vybojujeme dobrými a hlavně vítěznými domácími zápasy.

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Sklo 0,5l
Cena:
300 Kč*

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER