Divizní Slané si odvezlo sedm branek

SK Sokol Brozany - SK Slaný 7:0 (2:0)
Přípravné utkání | Autor: Václav Beneš

V prvním přípravném duelu nasázeli brozanští fotbalisté na své umělé trávě šest branek Oldřichovu. Ve druhém na ní přivítali v sobotu 29. ledna 2022 divizní SK Slaný, který na jaře čeká tuhý boj o záchranu. Domácí vstupují do tohoto souboje stejně jako před týdnem hodně aktivně a během necelé první půlhodinky si vytvářejí slibný dvougólový náskok. Po přestávce si Severočeši otevřeli střelnici a zatížili konto soupeře dalšími pěti přesnými zásahy. Hrdinou tohoto utkání jsou Dominik Šup, který zaznamenává během čtyřiceti minut hattrick. Sokolu se tedy daří i nadále. Během dvou přípravných zápasů se trefil třináctkrát a ani jednou neinkasoval.

Od první minuty měli míč více pod kontrolou brozanští, kteří měli v úvodu vychýlenou mušku a větší přesnost postrádaly i centry směřující před gólmana Sedláka. Ve 21. minutě otevírá gólový účet tohoto duelu Krátký. Ve 28. minutě rozehrává svůj střelecký koncert Šup. První poločas končí a mužstva odcházejí do kabin za stavu 2:0.

Během druhých pětačtyřiceti minut se obraz hry příliš nemění, jen Sedlák má mnohem více práce a vytahuje několik parádních zákroků. V 55. minutě se trefuje Sláma. V 62. minutě se trefuje podruhé v zápase Šup. V 68. minutě proměňuje Dominik Šup pokutový kop a kompletuje tak hattrick. V 80. minutě se zapisuje mezi úspěšné střelce Gebert. V 85. minutě slaví první přesnou trefu v brozanském dresu Baftijar. Utkání končí a Sokol slaví jednoznačnou výhru 7:0, která je pro Slaný příliš krutá. Hostujícímu trenérovi, Martinu Novému se určitě zápas nehodnotí lehce, protože jeho tým byl prakticky neustále pod obrovským tlakem.    

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
21. Krátký, 28. Šup, 55. Sláma, 62. Šup, 68. Šup (pen.), 80. Gebert, 85. Baftijar
Sestava: 

Švejda (46. Havránek) – Baftijar, Bechyně, Bubeníček, Pardubský – Krátký (46. Gebert), Studecký, Výborný, Sláma, Šup – Jindráček (46. Chukwuma)

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

7. 8. 2015 | A - tým
Středeční přípravný duel s Pokraticemi byl už definitivně...
3. 8. 2015 | A - tým
Duel s Meteorem měl být poslední přípravou před startem...
30. 7. 2015 | A - tým
K předposlední přípravě před zahájením bojů o body v České...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Kšiltovka 90 let
Cena:
200 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER