Utkání s rezervou Mladé Boleslavi rozhodl Krátký

SK Sokol Brozany - FK Mladá Boleslav B 1:0 (1:0)
10. kolo | Fortuna ČFL B | Autor: Václav Beneš; -sk-

V minulém kole uhráli brozanští fotbalisté cennou remízu v domácím souboji s celkem SK Zápy. Tentokrát, opět na svém stadionu, přivítali Mladou Boleslav B, proti které určitě chtěli a měli bodovat.

Domácí se do svého soupeře zakousli od první minuty a začali si vytvářet šance, z nichž se jim dlouho nedařilo žádnou zužitkovat. Až sedm minut před přestávkou se parádní střelou do pravé šibenice prosadil kapitán Marek Krátký. Ve druhém poločase přebrali iniciativu hosté a vyrovnání viselo ve vzduchu. Gólmani Radim Švejda i Kryštof Lichtenberg čarovali a tak se skóre již neměnilo. Sokol se sice po tomto kole propadl na čtvrtou příčku, ale má dvacet bodů, stejně jako první Přepeře, druhý Jablonec B a třetí Zápy.

„Bylo to vyrovnané utkání. V první půli jsme hráli lépe, tam jsme vlastně ten zápas rozhodli. Šance ale měly oba týmy, nás podržel brankář, hosté také trefili tyč. Těší mě další čisté konto, obranu jsme zlepšili, ale pro změnu nám vázne útok,“ řekl asistent trenéra Jiří Šmidrkal.

"Opět to byl spíš bojovnější, než pohodlnější zápas. Důležité ale je, že dokážeme vzadu držet nulu. A pak věřím, že vždycky jeden gól dáme. I když už bych byl rád, kdybychom někdy zápas rozhodli dřív a mohli to dohrát v klidu," doplnil kapitán týmu a autor jediné branky utkání Marek Krátký.

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
38. Krátký
ŽK: 
2:2
Rozhodčí: 
Eduard Pekař – Martin Linhart, Michal Pánek
Diváci: 
305
Sestava: 

Švejda – Pardubský, Bechyně, Schettl, Bubeníček – Studecký, Krátký, Gebert (79. Výborný), Tichý (68. Chukwuma), Sláma (46. Šup) – Jindráček (90. Kolařík)

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Kšiltovka 90 let
Cena:
200 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER